LEGO DUPLO 10924 Bleskový McQueen a deň pretekov

Naštartujte predstavivosť u batoliat so stavebnicou Bleskový McQueen a deň pretekov (10924). Pri objavovaní zábavy pri hrách na postavy s Bleskovým McQueenom a Materom z populárnych filmových rozprávok Autá z dielne Disney a Pixar sa u detí rozvíja kľúčová jemná motorika a emocionálne zručnosti. Stavajte, hrajte a učte sa Táto stavebnica 2 v 1 s populárnymi postavičkami z filmových rozprávok Autá z dielne Disney a Pixar má u detí rozprúdiť tvorivé myslenie a naštartovať pokroky v ich vývine. Manévrovanie s autíčkami je skvelý spôsob, ako v malých rúčkach rozvíjať jemnú motoriku. A keď sa závod skončí, nastáva čas dať vozidlá na opravársky stôl, aby sa mohli spraviť nevyhnutné opravy. Hrajte sa na obľúbené postavičky Vďaka známym figúrkam, štýlovým scénam a množstvu zábavných prvkov inšpirujú stavebnice zo série LEGO® DUPLO® │ Disney a Pixar deti počas hrania k zapojeniu sa a interakcii. Zároveň prinášajú rodičom a opatrovníkom ideálnu možnosť prežiť s ich malým pretekárskym jazdcom vzácne míľniky v ich vývine.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

26,13 €

ks
0-4
Odporúčaný vek
42
Počet kociek
2
Počet figúrok

EAN: 5702016618136

• Pretekajte o zábavu so stavebnicou LEGO® DUPLO® │ Disney a Pixar - Autá Bleskový McQueen a deň pretekov (10924). Je ideálnou hračkou na naštartovanie predstavivosti u batoliat a zrýchlenie rozvoja zručností.
• Bleskový McQueen a Mater, hrdinovia z filmových rozprávok Autá z dielne Disney a Pixar, podnecujú u batoliat emocionálny rozvoj. Známe scény dejiska – pretekárska dráha a opravárenská dielňa inšpirujú k nekonečným hrám na postavy zapájajúcim fantáziu.
• Pri hraní týchto nekonečných vymyslených príbehov sa u detí buduje jemná motorika, či si už idú s Bleskovým McQueenom vyjazdiť víťazstvo v Piestovom pohári, odťahujú ho pomocou Materovho ťažného háku, alebo na ňom robia rôzne opravy v dielni.
• Dieliky v tejto stavebnici sú navrhnuté tak, aby ich deti mohli so svojimi malými rúčkami dvíhať, skladať, premiestňovať a tvorivo pretvárať. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre dievčatá a chlapcov vo veku od 2 rokov.
• Bleskový McQueen meria vyše 4 cm na výšku, 10 na dĺžku a 6 cm na šírku.
• Mater meria vyše 13 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
• Pre ešte viac zábavy je možné súpravu kombinovať s ďalšími súpravami zo série LEGO® DUPLO®.
• Nie sú potrebné žiadne batérie. Zábavu pri hraní rolí poháňa len detská predstavivosť. Praktická hra bez použitia batérií stimuluje, podnecuje a zabáva. Tým otvára dvere nespočetným možnostiam, ako podporiť u malých detí napredovanie vo vývine.
• Vďaka jednoduchému návodu môžu rodičia a opatrovníci rýchlym, jednoduchým a zábavným spôsobom stavebnicu poskladať spolu so svojím malým staviteľom. Prestavovanie rôznych prvkov vytvára stále ďalšie variácie na hranie.
• Stavebnice v sérii LEGO® DUPLO® │ Disney and Pixar vťahujú do hry, zabávajú a inšpirujú predškolákov vďaka obľúbeným postavičkám z filmových rozprávok v známych prostrediach. Rodičia a opatrovníci sú im pri tom v hre partnermi a prežívajú s nimi vzácne míľniky v ich vývine.
• LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu deti so svojimi drobnými prštekmi kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
• V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky v sérii LEGO® DUPLO® nechávame padať, zahrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty