LEGO Creator 10271 Fiat 500

Tento model auta Fiat 500 zo série LEGO® Creator Expert (10271) privádza k životu skutočnú ikonu klasického automobilového dizajnu. Súprava modelu navrhnutého podľa legendárneho auta Fiat 500F zo 60. rokov tínedžerom i dospelým fanúšikom ponúka skutočnú stavebnú výzvu. Stavitelia zaiste ocenia aj autentické prvky z LEGO kociek, ako je stojan na batožinu s kufrom, detailný interiér, otváracia strecha, dvere, kapota a zadné dvere. Aby bol taliansky motív kompletný, model tohto klasického auta obsahuje tiež skladací maliarsky stojan so štetcom, paletou a malou maľbou auta pred slávnym Koloseom v Ríme. Stavebnice, ktoré prinášajú do života vášeň Stavebnice LEGO Creator Expert sú určené pre dospelých a tínedžerov s vášňou k stavaniu. Pokročilé LEGO stavebnice zo série Creator Expert ponúkajú svet nostalgie, sebarealizácie, čírej radosti a prekvapení v podobe autentických budov, klasických áut či iných vytúžených predmetov. A navyše sa s nimi deti rady zahrajú!


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

71,92 €

ks
12+
Odporúčaný vek
960
Počet kociek

EAN: 5702016667981

• Okúste Sladký život s pokročilým modelom auta Fiat 500 zo série LEGO® Creator Expert, ktorý hýri talianskym vkusom a detailmi z LEGO kociek. Zabavia sa s ním dospelí í tínedžeri, ktorí môžu potom model hrdo vystaviť.
• Táto stavebnica obsahuje stojan na batožinu, kufor, detailný interiér, motor, náhradné koleso a otváraciu strechu, dvere, kapotu a zadné dvere. Dokonca v nej nájdete maľbu auta pre Koloseom pre dokreslenie talianskej atmosféry.
• Táto pokročilá stavebnica je súčasťou úžasnej kolekcie autentických LEGO® modelov áut a iných kultových predmetov, po ktorých ľudia túžia. Ponúkajú možnosť uvoľňujúceho stavania osamote a poslúžia ako pôsobivé kúsky na vystavenie.
• Skúsenejší dospievajúci a dospelí stavitelia sa potešia, ak dostanú tento 960-dielny model Fiat 500 na narodeniny, Vianoce alebo pri inej príležitosti.
• Tento stavebnicový model meria viac než 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 11 cm na šírku. Hodí sa ako pôsobivý kúsok na vystavenie, samostatne alebo v rámci kolekcie LEGO® stavebníc.
• Hračkárske autíčka často poháňajú batérie. Tento zberateľský model poháňa čistá predstavivosť a tvorivosť.
• Návod, ktorý je súčasťou balenia, je vytvorený v štýle pôvodných propagačných materiálov so zaujímavými faktmi o skutočnom vozidle, histórii spoločnosti Fiat a rozhovorom s dizajnérom spoločnosti LEGO®, ktorý vytvoril tento model klasického auta.
• Stavebnice LEGO® Creator Expert pre dospelých a tínedžerov prinášajú staviteľské výzvy inšpirované predmetmi, na ktorých ľuďom záleží, ako sú klasické autá, autentické budovy, atrakcie v lunaparku a mnohé ďalšie.
•Od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú testujeme v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú.
• V LEGO Group LEGO® dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že všetky naše pokročilé LEGO stavebnice spĺňajú tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty