LEGO® Classic 11006 Modré kreatívne kocky

Táto jedinečná kombinácia modrých LEGO® kociek srší nápadmi a inšpiráciou. Deti môžu hračky postaviť, hrať sa s nimi a znova stavať. Táto nadčasová stavebnica naplno ukáže ich tvorivý potenciál a prispeje k rozvoju zručností, ktoré im ostanú na celý život. Podnecujte tvorivé stavanie s touto LEGO® začiatočníckou súpravou Deti vo veku nad 4 roky si tieto 3 ľahko zostaviteľné LEGO® hračky zamilujú. Vďaka jednoduchým pokynom a zábavným funkciám sa môže tvorivé hranie začať hneď po otvorení balenia. Postaviť možno modrú veľrybu s veľkými očami a vodotryskom, hračkársky vláčik s funkčnými kolesami a minirobota s pohyblivými rukami. Tvorivá zábava však ani vtedy nekončí, deti totiž môžu kocky skombinovať a vyrábať tak vlastné kreatívne výtvory. Vybudujte cenné zručnosti s LEGO® kockami pre deti LEGO® Classic súpravy vkladajú možnosti neobmedzených hier a sebavyjadrovania do rúk tých najmenších. Pri stavaní a tvorení budú navyše pestovať zručnosti, ktoré im neskôr zaručia šťastie a úspech.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

4,38 €

ks
3-6
Odporúčaný vek
52
Počet kociek

EAN: 5702016616576

• Jedinečná kombinácia modrých LEGO® kociek inšpiruje deti vo veku nad 4 roky stavať a objavovať zákutia fantázie. Táto všestranná hračka v sebe schováva množstvo možností vrátane 3 ľahko zostaviteľných modelov, s ktorými si užijete tvorivú zábavu.

• Z tejto 52-dielnej súpravy možno postaviť modrú veľrybu, vláčik a robota s vtipnými prvkami, ktoré sú zdrojom inšpirácie. Deti si však môžu vytvoriť aj vlastné výtvory a zároveň tak budovať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.

• S troma hračkami si možno užiť kopec zábavy, stavania a hrania, ale keď si deti začnú modely prispôsobovať či vytvárať vlastné, nič nie je nemožné. Súpravu je tiež možné spojiť s ďalšími LEGO® hračkami pre ešte viac zábavy.

• Skvelá stavebnica pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoju zbierku LEGO® kociek. Táto všestranná vzdelávacia hračka je ideálnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov i dievčatá.

• Súprava LEGO® Classic Modré kreatívne kocky je kompaktná, takže pre rodičov nebude problém vziať kreatívnu zábavu pre svoje deti na cesty. V kombinácii s inými LEGO® súpravami získate ešte viac herných možností.

• Dianie sa riadi detskou fantáziou – takže zábava sa nikdy nekončí. Hračky bez potreby batérií zlepšujú schopnosti kritického myslenia, riešenia problémov a dávajú deťom radosť z možností samostatnej zábavy!

• Otvorte balenie a nápaditá hra sa môže začať. Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania so začiatočníckymi modelmi. A keď raz začnú, tvorivá zábava sa nikdy nekončí.

• Každá LEGO® Classic súprava prekypuje nápadmi a inšpiráciou. Jedinečná kombinácia kociek a dielikov podnecuje nekonečné a neobmedzené hranie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a intuitívne.

• LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.

• Okrem toho, že sa LEGO® Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty