LEGO® City 60279 Špeciálne hasičské zásahové vozidlo

Dodajte detskej hre vzrušenie so špeciálnym hasičským zásahovým vozidlom (60279) zo série LEGO® City. Deti môžu auto ovládať tak, že ho naklonia doľava a doprava, prípadne môžu odsunúť horiace LEGO® polená pomocou predného pluhu a uhasiť ich dielikmi vody. S hasičom zo série LEGO® City na scéne táto stavebnica skutočne podnieti fantáziu detí.Zábavné a ľahké stavanieSúčasťou balenia hasičského auta je tlačený návod a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety. Interaktívny návod s úžasnými nástrojmi na zväčšenie, otáčanie a zobrazovanie rýchlo pomáha nádejným LEGO® staviteľom stať sa majstrami staviteľmi.Prebuďte v deťoch tvorivosťVďaka hasičským setom zo série LEGO® City si deti užijú neobmedzené dobrodružstvá a príbehy plné akcie, ktoré napodobňujú skutočné situácie zo života. Vďaka širokej škále budov plných prvkov, realistických vozidiel a zábavných postáv môžu deti vstúpiť do sveta fantázie a tvorivosti.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

Bežná cena: 7,81 €

Špeciálna cena: 7,45 €

-5%
ks
5-8
Odporúčaný vek
82
Počet kociek
1
Počet figúrok

EAN: 5702016912043

• Stavebnica hasičského auta je skvelým vstupom do vzrušujúceho sveta LEGO® City, v ktorom sa deti stanú hrdinami všedného dňa v hrách na realistické hasičské dobrodružstvá. Vhodné pre deti vo veku od 5 rokov.

• Čo je v balení? Táto stavebnica hasičského zásahového vozidla (60279) zo série LEGO® City obsahuje hasičské auto s pluhom, hasičskou tryskou, horiace LEGO® polená a minifigúrku hasiča so štýlovou helmou.

• Nakláňaním auta naľavo a napravo môžu deti ovládať riadenie hasičského vozidla, pomocou predného pluhu môžu odsunúť LEGO® plamene z cesty a vystreľovaním vodných dielikov z trysky plamene zahasiť.

• Táto hasičská LEGO® stavebnica je skvelým darčekom na každú príležitosť. Je dokonalou voľbou pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 5 rokov a na jej postavenie stačia len základné zručnosti.

• Po zostavení hasičské zásahové vozidlo meria vyše 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

• Súčasťou sú LEGO® doplnky, ako sú megafón, požiarna helma a horiace polená.

• Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!

• LEGO® City hasičské hračky obsahujú farebné budovy, skvelé vozidlá a zábavné postavičky, ktoré podnecujú detskú predstavivosť a hru na postavy pri vytváraní nekonečných dobrodružstiev v situáciách pripomínajúcich skutočný život.

• Hľadáte kvalitnú hračku pre deti? Všetky LEGO® City dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.

• Keďže kladieme dôraz na bezpečnosť, LEGO® City kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Dobrodružství s hasiči pro kluky a holky
Dobrodružství s hasiči pro kluky a holky
Tato úchvatná stavebnice, která je plná realistických doplňků, děti seznámí se světem hrdinných hasičů.
Inspiruje ke kreativnímu hraní
Inspiruje ke kreativnímu hraní
Stavebnice, ve které nechybí minifigurka hasiče, inspiruje k přehrávání příběhů a poskytne spoustu příležitostí k neomezenému tvoření.
LEGO® City Speciální hasičské auto
Inspirativní doplňky
Inspirativní doplňky
Přední radlice a planoucí LEGO® klády zaručí nápadité scénáře.
Zábavná funkce řízení
Zábavná funkce řízení
Vyrazte na cestu – řiďte hasičský vůz a zatáčejte.
Funkce pro oživení příběhu
Funkce pro oživení příběhu
Děti se pokusí oheň „sestřelit“ pomocí dílků vody.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Co je v krabici?
Co je v krabici?
Řiditelný hasičský vůz s radlicí a požární hadicí, planoucí LEGO® klády a minifigurka s parádní helmou.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty