LEGO® City 60250 Poštové lietadlo

S touto stavebnicou LEGO® City Poštové lietadlo (60250) môže predstavivosť detí voľne lietať. Deti sa môžu stať hrdinami pri doručovaní pošty do zasnežených oblastí, kde sú dokonalé zručnosti pilotovania jednoducho podmienkou. Toto cool malé lietadlo má rotujúcu vrtuľu, snežné lyže a minifigúrku poštového pilota. Zábavná stavebnica lietadla pre deti Súčasťou tejto leteckej poštovej stavebnice je jednoduchý návod, ktorý umožňuje začínajúcim LEGO® staviteľom uspokojivé a nezávislé stavanie. Váš malý poštový pilot tak čoskoro vzlietne k oblakom! LEGO® City veľké vozidlá: skvelé hračky pre deti Deti vyrastajú obklopené úžasnými pozemnými, vzdušnými a vodnými vozidlami a strojmi. To je dôvod, prečo sú LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel skvelými darčekmi pre deti. S týmito zábavnými stavebnicami majú deti príležitosť prezrieť si svoje obľúbené vozidlá zblízka. Modely s množstvom funkcií inšpirujú neobmedzenú, nápaditú hru, ktorá odráža skutočný život zábavným a vzrušujúcim spôsobom.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

Bežná cena: 19,64 €

Špeciálna cena: 11,04 €

-44%
ks
5-8
Odporúčaný vek
74
Počet kociek
1
Počet figúrok

EAN: 5702016617849

• Doprajte deťom vzrušenie z LEGO® City hračiek s touto skvelou stavebnicou poštového lietadla zo série veľkých vozidiel. Séria bola vytvorená tak, aby inšpirovala neobmedzenú, nápaditú hru na postavy na základe situácií zo skutočného života.

• Čo je v balení? Skvelé LEGO® City poštové lietadlo s kokpitom pre minifigúrku poštového pilota, poštovou schránkou, listom a figúrkou vtáka. Všetko, čo dieťa potrebuje pre zábavnú a samostatnú hru.

• Toto poštové lietadlo má rotujúcu vrtuľu, otvorený kokpit, snežné lyže a skvelú dekoráciu na chvoste. Deti tiež môžu túto stavebnicu kombinovať s ďalšími originálnymi LEGO® stavebnicami. Výsledkom bude zábavná hra a cool scénky na vystavenie.

• Táto LEGO® City stavebnica (60250) je skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov a chlapcov a dievčatá, ktoré zbožňujú modely lietadiel. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.

• Táto akčná stavebnica predstavuje skvelý darček pri akejkoľvek príležitosti vrátane narodenín pre chlapcov a dievčatá vo veku od piatich rokov, ktoré milujú hru založenú na predstavivosti. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.

• Po zostavení meria LEGO® City Poštové lietadlo viac než 5 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 17 cm na šírku.

• Stavebnica nevyžaduje batérie. Toto skvelé lietadlo poháňa detská predstavivosť, takže hra sa môže ihneď začať!

• Táto stavebnica lietadla obsahuje tlačený návod na stavanie, vďaka ktorému váš malý poštový pilot vzlietne čo nevidieť!

• LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel navádzajú na neobmedzenú hru založenú na predstavivosti, pri ktorej môžu deti objavovať rôzne vozidlá a vytvárať námety na hru, ktoré odrážajú skutočný život, zábavným a vzrušujúcim spôsobom.

•Všetky LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel spĺňajú normy v odvetví, ktoré zabezpečujú opätovné jednoduché spájanie a rozdeľovanie kociek.

• V spoločnosti LEGO® Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty