LEGO Architecture 21028 New York City

Osláv architektonickú rozmanitosť New Yorku vďaka detailnému modelu mesta z LEGO® kociek. Panoramatické modely z edície LEGO Architecture Skyline Collection môžeš vystavovať doma aj v kancelárii a sú určené pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektúru, históriu a dizajn. Každá stavebnica je navrhnutá v presnom pomere s predlohovou budovou a presne odzrkadľuje jej farby. Táto stavebnica obsahuje budovy Flatiron Building, Chrysler Building™, Empire State Building, One World Trade Center a Sochu slobody. Súprava obsahuje dekoratívnu ceduľku „New York City“.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

41,30 €

ks
12+
Odporúčaný vek
598
Počet kociek

EAN: 5702015591218

• Verzia panorámy New York City od spoločnosti LEGO®.

• Obsahuje Flatiron Building, Chrysler Building™, Empire State Building, One World Trade Center a Sochu slobody.
• Zahrnutá brožúra obsahuje informácie o návrhárovi, architektúre a histórii každej budovy, ako aj historické fakty o New York City a architektonickom dedičstve mesta. (Iba v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch je možné si stiahnuť zo stránky LEGO.com/architecture. Pred pripojením sa požiadaj rodičov alebo zákonných zástupcov o dovolenie.)
• Obsahuje podložku s doštičkami 4x32 a dekoratívnou ceduľkou „New York City“.
• Znovu vytvor najkrajšie svetové mestá s panoramatickými modelmi z edície LEGO® Architecture Skyline Collection.
• Stavebnica LEGO® Architecture je oslavou sveta architektúry prostredníctvom LEGO kocky a je určená pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o dizajn, architektúru a históriu.
• Meria 26 cm na výšku, 25 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty