SEVA RESCUE 2

Vek: 4+


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

30,3 €

ks
3-11
Odporúčaný vek
534
Počet kociek

EAN: 8592812176315

SEVA RESCUE 2

Do čoho policajta Seváčka, ktorého nájdete v balení, posadíte záleží iba na Vás. Možností máte nekonečne mnoho. Môže to byť osobné auto, policajná helikoptéra, štvorkolka, pojazdné laboratórium alebo niečo ďalšie čo Vás práve napadne. Stavebnica SEVA je tak univerzálna, že z nej postavíte čokoľvek. SEVA Rescue 2 obsahuje 534 dielikov v špeciálnej šedej reflexnej farbe. Policajné autá vďaka nej budú vyzerať ešte ozajstnejšie. Navyše tu sú policajné samolepky. (nápis polícia s telefónnym číslom) Stavebnica SEVA Resuce 2 je určená deťom od 4 rokov. Vyhovuje európskej norme EN71 o bezpečnosti hračiek a jej kvalita je pravidelne kontrolovaná. Všetky stavebnice SEVA sú navzájom kompatibilné a ich možnosti sa dajú stále rozširovať.

Stavebnica SEVA

Polytechnická stavebnica Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2014 oslávila svoje 35 výročie. Stavebnica SEVA je kreatívna, deťom rozvíja myseľ aj manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás. Môžete si z nej postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky...
Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Aj keď ako výrobca odporúčame stavebnicu pre deti od 4 rokov, tak máme zistené, že za dozoru rodičov sa s ňou vyhrajú aj 3 ročné deti.
A keď preskočíme škôlku a školu potom Vám prezradíme, že si z nej radi stavajú rodičia a dokonca aj starí rodičia.
Rýdzo ČESKÁ stavebnica SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorej detskej izbičke.
Všetky stavebnice Seva sú navyše navzájom kompatibilné, preto ich môžete neustále rozširovať.

SEVA sa už nevyrába iba v modrobielom prevedení, ale existuje množstvo ďalších farebných prevedení.

Bezpečnosť predovšetkým!!!
Všetky nami vyrobené hračky sú pravidelne testované renomovanou skúšobňou a spĺňajú všetky požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty