LEGO® Super Mario™ 71389 Lakitu a svet obláčikov – rozširujúci set

Obohaťte svet LEGO® Super Maria o novú zábavnú výzvu vďaka tomuto rozširujúcemu setu – Lakitu a svet obláčikov (71389). Čaká na vás otočný obláčik, ktorý môže LEGO® Mario alebo LEGO® Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) posúvať sem a tam, až Lakitu napokon z obláčika spadne. Tento set obsahuje figúrky Lakitua, Bullet Billa a Fuzzyho, ako aj časový blok, vďaka ktorému získate v tomto leveli čas navyše. (Poznámka: na interaktívnu hru potrebujete štartovací set 71360 alebo 71387.)

Hrajte spolu alebo proti sebe
Deti sa môžu hrať samy, prípadne môžu spolupracovať alebo súperiť s kamarátom, ktorý má vlastnú figúrku LEGO® Maria alebo LEGO® Luigiho. V bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ potom nájdu návod na skladanie, kreatívne tipy a mnoho ďalšieho.

Nekonečné možnosti
Zberateľské stavebnice LEGO® Super Mario™ prenášajú populárne postavy zo sveta Super Maria do skutočného sveta a navyše sú dokonalými darčekmi pre deti, ktoré rady udávajú trendy medzi kamarátmi. Štartovacie a rozširujúce sety dopĺňajú oblečky, s ktorými môžu fanúšikovia vytvárať vlastné unikátne levely.

Aby ste sa mohli hrať, potrebujete jeden zo štartovacích setov 71360 alebo 71387!


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

27,5 €

ks
7-8
Odporúčaný vek

EAN: 5702016912616

• Pridajte si do sveta LEGO® Super Maria novú výzvu a získavajte digitálne mince vďaka tomuto rozširujúcemu setu Lakitu a svet obláčikov (71389).

• Súčasťou sú aj LEGO® figúrky troch ikonických nepriateľov zo série Super Mario™ – Lakitu, Bullet Bill a Fuzzy, ako aj časový blok, s ktorým môžu hráči získať čas navyše na prejdenie levelu.

• Nechýba ani otočný obláčik, ktorým môže LEGO® Mario alebo LEGO® Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) pohybovať pomocou posúvačov v spodnej časti.

• Táto 484-dieliková stavebnica predstavuje parádny darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 7 rokov, ktoré už vlastnia jeden LEGO® Super Mario™ štartovací set (71360 alebo 71387).

• Skvele sa s ňou zahráte aj sami, prípadne sa cez Bluetooth spojte s kamarátovou figúrkou LEGO® Maria alebo LEGO® Luigiho (dodatočné figúrky nie sú súčasťou balenia) a získavajte bonusové mince za spoluprácu pri zábavnej hre vo dvojici.

• Tento modul meria v základnej podobe vyše 15 cm na výšku, 35 cm na šírku a 27 cm do hĺbky, pričom sa dá prestavovať a rôzne kombinovať s inými LEGO® Super Mario™ setmi.

• V bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ deti nájdu návody na skladanie a okrem iného aj bezpečnú platformu, na ktorej môžu zdieľať svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO®.com/devicecheck.

• Zberateľské LEGO® Super Mario™ sety prenášajú obľúbenú postavu do skutočného sveta. Okrem toho fanúšikom prinášajú nekonečné, zábavné a kreatívne možnosti na vytváranie a prestavovanie unikátnych herných levelov.

• LEGO® dieliky spĺňajú už od roku 1958 dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.

• LEGO® stavebnicové kocky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Vzrušující rozšiřující set pro trendy děti
Vzrušující rozšiřující set pro trendy děti
Obohaťte svůj startovací set s LEGO® Mariem či LEGO® Luigim o výzvu s otočnou obláčkovou plošinou (figurky nejsou součástí balení).
Probuďte v dětech hravou tvořivost
Probuďte v dětech hravou tvořivost
Set o 484 dílcích pro děti od 7 let obsahuje spoustu prvků a doplňků, se kterými si děti vyhrají jak samy, tak s kamarády.
LEGO® Super Mario™ Lakitu a svět obláčků – rozšiřující set
Hraní nebylo nikdy zábavnější
Hraní nebylo nikdy zábavnější
Pro plnohodnotný zážitek je nutný startovací set (71360/71387).
Získejte bonusové digitální mince
Získejte bonusové digitální mince
Spojte síly s LEGO® Mariem nebo LEGO® Luigim.
3 protivníci
3 protivníci
Čekají na vás Lakitu, Bullet Bill a Fuzzy.
Zrádné obláčky
Zrádné obláčky
Roztočte obláčkovou plošinu a shoďte z ní Lakita.
Kostka času
Kostka času
Skočte na akční kostku a získejte více herního času.
Aplikace LEGO® Super Mario™
Aplikace LEGO® Super Mario™
Návod na stavění pouze v aplikaci (LEGO.com/devicecheck).
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Modulární stavebnicový systém LEGO® Super Mario™ umožňuje fandům stavět, přestavovat a neomezeně upravovat herní úrovně.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty