LEGO® Star Wars™ 75310 Duel na planéte Mandalore

Mladí fanúšikovia si s touto prenosnou stavebnicou Duel na planéte Mandalore (75310) môžu pripomenúť vzrušujúce akčné scény zo seriálu Star Wars™: Vojny klonov. Súčasťou tohto setu je trón z LEGO® kociek so skrytou zásuvkou, v ktorej je uložená blasterová pištoľ. Nechýba ani dekoratívne pozadie s vypadávajúcim oknom, ktoré je ako stvorené na to, aby ste cezeň prehodili LEGO® minifigúrku! Deti určite nadchne aj mandaloriánsky sarkofág, v ktorom môžu uväzniť Dartha Maula.

Vzrušujúce súboje
Tento set obsahuje 2 LEGO® minifigúrky, s ktorými môžete zvádzať akčné duely: Ahsoku Tano s 2 svetelnými mečmi a Dartha Maula s obojstranným svetelným mečom. Skvelý nápad na darček pre malých fanúšikov seriálu Star Wars™: Vojny klonov, súčasťou ktorého je aj podrobný návod, aby si mohli skladanie užiť aj LEGO® začiatočníci.

Úžasné stavebnice pre deti
LEGO® Group vytvára stavebnice ikonických vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars™ už od roku 1999. LEGO® Star Wars™ je našou najúspešnejšou sériou a v ponuke máme množstvo zábavných setov, ktoré nadchnú tvorivé deti aj dospelých.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

15,32 €

ks
7-8
Odporúčaný vek
147
Počet kociek

EAN: 5702016914207

• S touto stavebnicou Duel na planéte Mandalore (75310) sa deti môžu s nadšením vrhnúť do veľkolepých súbojov so svetelnými mečmi zo seriálu Star Wars™: Vojny klonov a vymýšľať si vlastné akčné príbehy.

• Súčasťou sú 2 LEGO® minifigúrky, s ktorými môžete zvádzať súboje: Ahsoka Tano s 2 svetelnými mečmi a Darth Maul s obojstranným svetelným mečom.

• Nechýba ani model trónu so skrytou zásuvkou, v ktorej je uložená blasterová pištoľ, dekoratívne pozadie s vypadávajúcim oknom a mandaloriánsky sarkofág s miestom pre LEGO® minifigúrku.

• Táto stavebnica sa skvele hodí na samostatnú aj skupinovú hru a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako zábavná odmena pre malých tvorivých fanúšikov seriálu Star Wars™: Vojny klonov vo veku od 7 rokov.

• Trón meria vyše 8 cm na výšku, 8 cm na šírku a 7 cm do hĺbky, takže je dosť kompaktný na to, aby si ho deti mohli brať v batohu všade so sebou.

• Zvažujete, či môžete tento 147-dielikový set kúpiť niekomu, kto LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný obrázkový návod, takže stavať možno naozaj s istotou.

• V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť pamätné scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť autentické modely.

• LEGO® dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sa vždy jednoducho a pevne spájajú. Takto to je už od roku 1958.

• LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

O bitvy se světelnými meči nebude nouze
O bitvy se světelnými meči nebude nouze
S touto stavebnicí si děti mohou přehrávat souboje inspirované seriálem Star Wars: Klonové války.
Akce s ikonickými hrdiny
Akce s ikonickými hrdiny
Tato stavebnice pro děti od 7 let obsahuje 147 dílků, včetně LEGO® minifigurek Ahsoky Tano a Darth Maula se světelnými meči.
LEGO® Star Wars™ Duel na planetě Mandalore™
Akční doplňky
Akční doplňky
V zápalu boje proletí minifigurka LEGO® oknem!
Trůn postavený z kostek
Trůn postavený z kostek
Ukrývá tajnou skrýš s blasterovou pistolí.
Mandalorianské vězení
Mandalorianské vězení
Děti můžou Darth Maula uvěznit.
Skvělý nápad na dárek
Skvělý nápad na dárek
Tato kreativní stavebnice je skvělá pro hraní v jednom či s kamarády – parádní dárek pro mladé fandy seriálu Star Wars: Klonové války.
Snadné stavění a nekončící hraní
Snadné stavění a nekončící hraní
V krabici děti najdou ilustrovaný návod krok za krokem, takže model hravě postaví a rychle se pustí do hraní.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty