LEGO® Star Wars™ 75305 Helma prieskumného vojaka

Otestuj svoje staviteľské zručnosti a znova preži chvíle a epické scény z filmov Star Wars™ pri stavaní helmy prieskumného vojaka (75305). Táto prepracovaná LEGO® Star Wars™ stavebnica je zábavnou a tvorivou oddychovou činnosťou a každý detail helmy je krásne stvárnený pomocou LEGO® kociek.Stavaj a vystav na obdivTúto zberateľskú stavebnicu s motívom filmov Star Wars™ dopĺňa výstavný podstavec s ceduľkou, aby si si ju mohol vystaviť doma či v práci. Nenechaj si ujsť ani ďalšiu novinku mája 2021 – výstavný stavebnicový model helmy Dartha Vadera (75304) zo série LEGO® Star Wars™.Galaxia darčekovTáto prémiová stavebnica je súčasťou úžasnej kolekcie LEGO® Star Wars™ stavebníc pre dospelých a je dokonalým darčekom pre teba, každého fanúšika ságy Star Wars™, skúseného LEGO® staviteľa či dospelákov, ktorí zbožňujú praktické a kreatívne výzvy.Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

41,01 €

ks
12+
Odporúčaný vek
471
Počet kociek

EAN: 5702016914504

• Oddýchni si a otestuj svoje staviteľské zručnosti pri skladaní nádherne prepracovanej helmy prieskumného vojaka (75305) z LEGO® kociek z filmov Star Wars™.

• Stavebnica pretvára výnimočný dizajn helmy prieskumného vojaka v LEGO® štýle a prebúdza tak spomienky na scény zo ságy Star Wars™.Dodáva sa aj s podstavcom s ceduľkou, ktorý tento štýlový výstavný kúsok skvele dopĺňa.

• Táto prémiová stavebnica patrí do série zberateľských LEGO® Star Wars™ modelov heliem na vystavenie – nenechaj si ujsť novinku mája 2021, helmu Dartha Vadera (75304).

• Táto 471-dielna stavebnica ponúka prepracovaný staviteľský zážitok a je tak skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapenie pre fanúšika Star Wars™ ságy, skúseného LEGO® staviteľa alebo milovníka vlastnoručnej tvorby.

• Tento stavebnicový model meria vyše 18 cm na výšku, 11 cm na šírku a 12 cm do hĺbky, takže nezaberá veľa miesta, no zaiste uchváti všetkých naokolo.

• Chceš túto stavebnicu podarovať zberateľovi predmetov s motívom Star Wars™, ktorý je vo svete LEGO® začiatočníkom? Nemaj obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže tento náročný model môže stavať naozaj s istotou.

• Zberateľské stavebnice zo série LEGO® Star Wars™ sú navrhnuté pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú filmy Star Wars™ a tvorivé projekty, akým si aj ty.

• LEGO® prvky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.

• LEGO® prvky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Helma příslušníka jednotek galaktického Impéria
Působivá replika z LEGO® kostek
Helma příslušníka jednotek galaktického Impéria
Postavte si z kostek detailně propracovaný LEGO® Star Wars™ model charakteristické helmy průzkumného imperiálního vojáka doplněný o podstavec a informativní cedulku.
Zažijte radost ze stavění
Tvůrčí stavění
Zažijte radost ze stavění
Stavebnice s modelem helmy ikonické postavy ze světa Star Wars™ vám poskytne radostný a soustředěný zážitek – od okamžiku rozbalení, přes pohlcující proces stavění až po vystavení finálního výtvoru.
Nejúžasnější kolekce v celé galaxii
Budujte svou sbírku
Nejúžasnější kolekce v celé galaxii
Až si poradíte s touto stavitelskou výzvou, podívejte se také na další modely helem z edice LEGO® Star Wars™ – otestujte své tvůrčí dovednosti na maximum a rozšiřte svou sbírku.
Zaručené potěšení pro fanoušky Star Wars™
Super nápad na dárek
Zaručené potěšení pro fanoušky Star Wars™
Tato prémiová stavebnice představuje úžasný dárek, ať už pro vás samotné, nebo jakéhokoliv milovníka Hvězdných válek. Díky svým rozměrům se jedná o skvělý výstavní kousek, který zaručeně zaujme a vždy vyvolá vzpomínky na nezapomenutelné momenty z příběhů ságy Star Wars.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty