LEGO® Minecraft™ 21171 Konská stajňa

Priaznivci hry Minecraft™ sa môžu v tejto LEGO® sade nabitej doplnky starať o kone, stavať prekážkovej dráhy a bojovať s kostlivým jazdcom.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Pri prestavovanie sady Konská stajňa (21171) od LEGO® Minecraft™ deti objavia nekonečné herné možnosti, ktoré na nich čakajú s dobre známymi postavami zo sveta Minecraft™.

• Deti, ktoré milujú hru Minecraft™ , okamžite spoznajú kone, stajňa a autentické doplnky z online prostredia inšpirujúce k neobmedzenému tvorivému hrania.

• S touto všestrannou stavebnicou si možno užiť veľa zábavy. Deti môžu kŕmiť a starať sa o kone, stavať pre nich prekážkovej dráhy a bojovať s kostlivým jazdcom!

• Tvorivá stavebnice na motívy populárnej online hry urobí radosť ako hráčom Minecraft™u, tak milovníkom koní od 8 rokov.

• Prestaviteľná stavebnice, ktorá meria cez 9 cm na výšku, 14 cm na šírku a 14 cm do hĺbky, je vhodná na hranie aj na výstavku, a navyše ju možno kombinovať s ostatnými sadami od LEGO® Minecraft™ .

• Farebná stajňa a okolie sú doplnené o ďalšie prvky zo sveta Minecraft™ , ako sú balíky slamy, zlatá mrkvu a diamantové brnenie pre kone.

• Stavebnica radu LEGO® Minecraft™ prinášajú fanúšikom nový spôsob, ako si vychutnať ich obľúbenú hru. Súčasťou sú postavy, scény a funkcia tvorené pestrým mixom LEGO® kociek a dielikov.

• Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® stavebnice prísne odborové štandardy kvality tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké spájanie a rozoberanie.

• LEGO® dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne globálne bezpečnostné normy.

Tvůrčí zábava pro milovníky Minecraftu
Tvůrčí zábava pro milovníky Minecraftu
Postavte si prostředí a postavy z videohry Minecraft® a přeneste kreativní dobrodružství z virtuálního do skutečného světa.
Autentické detaily a vzrušující dobrodružství
Autentické detaily a vzrušující dobrodružství
Stavebnice na motivy hry Minecraft® je plná doplňků a detailů, které podnítí bezpočet nápaditých příběhů.
LEGO® Minecraft™ Koňská stáj
Tvořte a upravujte
Tvořte a upravujte
Modifikovatelná překážková dráha zaručí dlouhé hodiny plné zábavy.
Pečujte o zvířata
Pečujte o zvířata
Zaneste koňům do stájí mrkev.
Prozkoumejte všechny detaily
Prozkoumejte všechny detaily
Hráčům Minecraftu určitě neunikne diamantové brnění koně.
Nekonečné herní možnosti ve světě Minecraft®
Nekonečné herní možnosti ve světě Minecraft®
Děti s bezbřehou fantazií a chutí do stavění si tuto stavebnici z řady LEGO® Minecraft® doslova zamilují.
Kultovní mobové a autentické doplňky
Kultovní mobové a autentické doplňky
Malí stavitelé si užijí neomezené herní možnosti s postavami z videohry Minecraft® – včetně starých známých i zbrusu nových.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty