LEGO® I Disney™ Princess™ 43193 Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev

S touto stavebnicou LEGO® ǀ Disney™ Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev (43193) môžu fanúšikovia disneyovských princezien zažiť vzrušujúce dobrodružstvá. Súčasťou tejto stavebnice je hrad s padacím mostom, hárok so samolepkami na jeho vyzdobenie, voz, tlačený návod na skladanie a digitálny návod Instructions PLUS. V aplikácii LEGO® Building Instructions si deti môžu model priblížiť, otočiť a vizualizovať. Vďaka návodu na stavanie si budú aj začiatočníci pripadať ako skúsení stavitelia… to je úžasné!Hrajte sa kedykoľvek a kdekoľvekDeťom sa s touto prenosnou stavebnicou otvorí množstvo kreatívnych možností. Môžu sa hrať iba s ňou alebo si ju môžu pridať k iným setom zo série LEGO® ǀ Disney™. Nechýba ani množstvo rôznych funkcií a pomôcok na vymýšľanie príbehov a nakopnutie fantázie.Obľúbené postavy a úžasné scényTáto kreatívna LEGO® stavebnica rýchlo vtiahne deti do hry vďaka 4 mikrobábikám: Popoluška, Tiana, Kráska a Ariel od Disney™ho, ako aj LEGO® figúrkam Gusa, Lumiera, delfína a žaby Rozprávková knižka je tým najlepším darčekom na svete pre každé dieťa.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Inscenujte tvorivé scénky alebo si pripomeňte obľúbené filmové momenty s touto stavebnicou LEGO® ǀ Disney™ Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev (43193). Hra sa začína otvorením knihy!

• Aké zábavné chvíľky v tomto hrade zažijete? Tento parádny set predstavuje otváraciu knihu s dvojstrannou stavebnicou hradu. Ďalej obsahuje malý voz, samolepky a množstvo nápadov na zábavnú a tvorivú hru.

• 4 mikrobábiky obľúbených postáv – Popoluška, Tiana, Kráska a Ariel – sú pripravené na nové dobrodružstvá v tejto stavebnici, kde sa k nim pridajú aj LEGO® figúrky Gusa, Lumiera, delfína a žaby.

• Túto stavebnicu si zamilujú všetci fanúšikovia disneyovských princezien vo veku od 5 rokov. Po otvorení knihy sa pred vami vynorí hotový miniatúrny svet s množstvom vzrušujúcich detailov a prvkov, ktorý bude zábavným darčekom alebo odmenou pre každé dieťa.

• Zábavná prenosná stavebnica. Keďže otvorená kniha meria vyše 8 cm na výšku, 23 cm na šírku a 12 cm do hĺbky, táto stavebnica je dosť veľká na to, aby ste s ňou zažili nové dobrodružstvá, a môžete si ju ľahko brať všade so sebou.

• Chcete deťom dopriať ešte radostnejší zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, môžete zažiť LEGO® stavanie v digitálnej ére!

• Vďaka detailným mikrobábikám a scenériám táto stavebnica rozprávkovej knižky nabáda k tvorivým hrám, pri ktorých si deti môžu rozvíjať dôležité schopnosti s množstvom zábavných pomôcok na vymýšľanie príbehov.

• LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Neomezená dobrodružství s princeznami Disney
Neomezená dobrodružství s princeznami Disney
Tato zábavná stavebnice LEGO® | Disney vzdává hold 4 princeznám od Disneyho a jejich přátelům a zavede vás do světa tvůrčího hraní.
Prožívejte nápadité příběhy
Prožívejte nápadité příběhy
Ve stavebnici na vás čeká spousta detailů a oboustranný zámek, který podnítí kreativitu a představivost.
LEGO® ǀ Disney Ariel, Kráska, Popelka a Tiana a jejich pohádková kniha dobrodružství
4 minipanenky s kamarády
4 minipanenky s kamarády
Známé princezny přináší vzrušující herní možnosti.
K zámku vede padací most
K zámku vede padací most
Přejděte s princeznami zlatý most a vstupte do zámku.
Dobrodružství na moři
Dobrodružství na moři
Součástí zámku je přístav pro kočár Ariel.
Myší dům s výhledem
Myší dům s výhledem
Vezměte Popelku od Disneyho na návštěvu ke Gusovi.
Hrajte si kdykoliv a kdekoliv
Hrajte si kdykoliv a kdekoliv
Knihu můžete zajistit sponou a vzít si ji s sebou na cesty.
Kolekce sběratelských knih
Kolekce sběratelských knih
Knihy se prodávají samostatně. Dostupnost v obchodech se může lišit.
Tištěný a digitální návod na stavění
Tištěný a digitální návod na stavění
Děti si mohou sadu sestavit pomocí tištěného návodu nebo s využitím digitálního průvodce Instructions PLUS z aplikace LEGO®.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty