LEGO® DUPLO® Jurassic World™ 10939 T-Rex a Triceratops na úteku

Táto stavebnica LEGO® DUPLO® Jurský svet: T-rex a triceratops na úteku (10939) je plná zábavných funkcií a akčných scén z filmu Jurský svet, takže malí milovníci dinosaurov, ktorí ju dostanú ako darček, určite zarevú od radosti.Stavebnica s dinosaurmi na rozvoj schopnostíKeď cez ikonické brány Jurského sveta na scénu vtrhne T-rex, musia malí milovníci dinosaurov pomôcť Owenovi zachrániť mláďa triceratopsa a odniesť ho do bezpečia na jeho motorke. Brány aj tlama T-rexa sa dajú otvárať a nechýba ani elektrický plot a parádna motorka s priestorom pre Owena aj mláďa triceratopsa na sedadle – táto stavebnica oplýva vzrušujúcimi akčnými a zábavnými prvkami, ktoré rozvíjajú staviteľské schopnosti, tvorivé myslenie a fantáziu detí.Praktické a nápadité stavebnice na hranie scénok pre batoľatáHračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením, vďaka ktorým môžu rodičia zažiť množstvo vzácnych okamihov vo vývoji svojich detí.


Ľutujeme, predaj zvoleného produktu skončil.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• LEGO® DUPLO® Jurský svet: T-rex a triceratops na úteku (10939) je vzrušujúca a pútavá stavebnica, ktorá prináša malým milovníkom dinosaurov praktické akčné scény a ponúka zábavný rozvoj schopností.
• Obsahuje vstup do Jurského sveta s bránou, ktorá sa dá otvárať a zatvárať, veľkého T-rexa s pohyblivou tlamou, mláďa triceratopsa a figúrku cvičiteľa dinosaurov, Owena Gradyho, s jeho motorkou.
• Malí milovníci dinosaurov musia chytiť T-rexa na úteku a zachrániť mláďa triceratopsa, čo ich inšpiruje k nekonečným nápaditým dobrodružstvám a poskytne im množstvo príležitostí na vzdelávanie hravou formou.
• V tejto stavebnici pre predškolákov nechýba naozaj nič. Deťom vo veku od 2 rokov pomôže rozvíjať základné zručnosti pri tvorivom stavaní, starostlivosti o zvieratá, vzrušujúcich akčných scénach a nekonečných nápaditých hrách.
• Táto univerzálna stavebnica meria vyše 18 cm na výšku, 48 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a ponúka kopu zábavy.
• Vďaka jednoduchému tlačenému návodu sa môžu rodičia so svojimi najmenšími ľahko podeliť o zábavný zážitok zo stavania a vzácne okamihy v ich vývoji.
• Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú pestrofarebné kocky pre batoľatá a nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností.
• Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969.
• LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame padať na zem, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty