LEGO® DUPLO® 10961 Lietadlo a letisko

Doprajte fantázii vášho drobca každý deň nové podnety pri cestovaní so stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto: Lietadlo na letisku (10961).Zažívajte so svojím predškolákom letecké dobrodružstváZažite vzrušujúce dobrodružstvá a zábavu s celou rodinou na palube osobného lietadla. Pridajte sa k otcovi a jeho dcére, ktorí letia na návštevu k príbuzným a priateľom. Vrchná časť lietadla sa dá oddeliť a odhalí tak ešte viac miesta na hranie vo vnútri. Na letisku sú otváracie dvere a otočná riadiaca veža, kĺzačka pre batožinu a… nechýbajú ani vrúcne objatia po pristátí!Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatáHračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

  

23,89 €

ks
0-4
Odporúčaný vek
28
Počet kociek

• Prežívajte vďaka LEGO® DUPLO® stavebnicu Lietadlo a letisko (10961) spoločná cestovateľská dobrodružstvo a vezmite detskú predstavivosť na výlet do vzdialených končín.
• Obsahuje 3 DUPLO® figúrky - otecka, dievčatko a pilotku -, lietadlo s odnímateľnou strechou a otočnou letisková veža s pásom na batožinu.
• Medzi zábavnými doplnkami nájdete medvedíka, vlajočku a otváracia kufrík, ktoré pridajú hranie na skutočnosti.
• Prehrávanie nápaditý príbehov spojených s cestovaním lietadlom a rodinnými stretnutím umožňuje deťom a rodičom zdieľať úžasná a vzrušujúce dobrodružstvo a významné vývojové míľniky.
• Hľadáte zábavnou a nápaditú stavebnicu s cestovateľskú tematikou pre deti vo veku od 2 rokov? Potom nehľadajte ďalej a vydajte sa hore do oblak so sadou Lietadlo a letiská z edície LEGO® DUPLO® Mesto!
• Model meria 22 cm na výšku, 38 cm na šírku a 29 cm do hĺbky. Je plne kompatibilný s ďalšími kockami LEGO® DUPLO®, vďaka čomu si budete môcť vychutnať ešte viac herných možností.
• Jednoduchý návod na stavanie obsahuje aj zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý kreatívne stavanie a hranie obohatí o ďalšie štipku zábavy.
• Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® boli odborne navrhnuté tak, aby s pomocou nápaditých prvkov podnecovali k neobmedzenému hrania, ktoré podporuje vývoj a ktoré si môžu deti užívať spoločne s rodičmi.
• Sady od LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne odborové štandardy kvality, takže si môžete byť istí, že je pre malé rúčky ľahké kocky uchopiť, umiestniť a rozpojiť - a je to tak už od roku 1969.
• Kocky a dieliky LEGO® DUPLO® púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne štandardy týkajúce sa bezpečnosti detí.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty