LEGO® DOTS 41940 Ozdoba na tašku – jednorožec

Prekvapte malého fanúšika jednorožcov touto stavebnicou LEGO® DOTS Ozdoba na tašku – jednorožec (41940)! Táto sada doplnkov umožňuje chlapcom a dievčatám vytvoriť a vyzdobiť si vlastnú ozdobu na tašku s tajomným jednorožcom, na ktorú si zavesia kľúče alebo si ju pripevnia na školskú tašku či batoh.

Dokonalý doplnok na sebavyjadrenie!
Tento praktický a tvorivý darček obsahuje kocku s priestorom na množstvo zábavných dizajnov, krúžok na jej pripevnenie a nástroj na vyberanie dielikov. Deti si môžu z dielikov s dúhovými a trblietavými dekoráciami farby vyrobiť kúzelného jednorožca. Ak chcete rozvíjať ich kreativitu, doprajte im vrecko Doplnky DOTS zo 4. série (41931 – predáva sa samostatne), s ktorým môžu vytvárať rôzne nové výrazy a návrhy.

Zábavný model pre malých milovníkov umenia a ručných prác
Deti môžu meniť drzé výrazy na jednorožcovej tvári a potom sa o svoje dizajny môžu podeliť s kamarátmi. Toto vrecko plné zábavy je ideálne pre tých, ktorí chcú skombinovať záľubu svojich detí v umení a remeslách s možnosťou sebavyjadrenia, a zároveň ide o krásny darček „len tak“ alebo na Vianoce, pretože deti inšpiruje k tvorivým aktivitám.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

5,54 €

ks
5-6
Odporúčaný vek
80
Počet kociek

EAN: 5702016915358

• Prekvapte malých milovníkov remesiel touto ozdobou na tašku so záhadným jednorožcom (41940) zo série LEGO® DOTS. Súčasťou je pevná kocka na prívesku, nástroj na vyberanie dielikov a kopa farebných dielikov.

• Deti si ozdobu na tašku môžu vyzdobiť podľa nápadov na obale alebo si pomocou svojich tvorivých zručností vymyslieť vlastné zvieracie vzory na rozvoj sebavyjadrenia.

• Dieliky v balení sú skvelé na výzdobu. Deti môžu tiež vymeniť dieliky za iné z ďalších hračkárskych sád alebo vreciek na ručnú výrobu, ako sú DOTS doplnky – 4. séria (41931 – predáva sa samostatne), a zažiť tak ešte viac zábavy pri dizajnovaní!

• Každý malý umelec si túto ozdobu na tašku zamiluje. Sada sa rýchlo skladá, takže predstavuje dokonalú voľbu na tvorivú prestávku a je vhodná na tašky chlapcov i dievčat vo veku od 6 rokov.

• Prenosná stavebnica, ktorá vedie k samostatnosti pri hre. Všetky ozdoby na tašku merajú vyše 4 cm na výšku, 3 cm na šírku a 3 cm do hĺbky a budú trvácnou, no zároveň praktickou odmenou alebo výborným darčekom pre každé dieťa.

• Podarujte deťom kúsok umenia v podobe LEGO® DOTS sady. Túto ozdobu na tašku s kúzelným jednorožcom si môžu deti vyzdobiť podľa svojich predstáv, a zároveň tak zábavným spôsobom budovať sebavedomie.

• LEGO® DOTS stavebnice ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a dizajnovania vlastnoručne vyrobených doplnkov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO® kockami zažiť ďalšie skupiny detí.

• LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Jedinečná osobnost s mystickým stylem
Jedinečná osobnost s mystickým stylem
Fandové jednorožců si mohou vyrobit vlastní ozdobu na tašku LEGO® DOTS a ozdobit ji podle nálady či stylu.
Ukažte světu svou kreativitu
Ukažte světu svou kreativitu
S tímto doplňkem si malé tvůrčí duše procvičí své dovednosti a dají na odiv svůj jedinečný magický styl.
LEGO® DOTS Ozdoba na tašku – jednorožec
Neomezené možnosti zdobení
Neomezené možnosti zdobení
Tvořte parádní vzory pomocí zdobítek, které v sadě najdete.
Možnost vyjádřit svůj styl
Možnost vyjádřit svůj styl
Ideální způsob pro děti, jak vyjádřit vlastní kreativitu.
Zábavné a praktické
Zábavné a praktické
Ozdobte cokoli krásným pestrobarevným jednorožcem!
Posílení sebevědomí
Posílení sebevědomí
Vytváření nových návrhů rozvíjí představivost a dovednosti dětí.
Bezpočet kreativních možností
Bezpočet kreativních možností
Ozdobu na tašku lze neustále zdobit a upravovat.
Nejbezvadnější doplněk
Nejbezvadnější doplněk
Tvořte a kombinujte různé sady (prodávají se samostatně).

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty