LEGO® Disney Mickey and Friends 10776 Hasičská stanica a auto Mickeyho a priateľov

Zlepšite staviteľské schopnosti detí s touto stavebnicou LEGO® ǀ Disney Mickey a priatelia : Hasičská stanica a auto Mickeyho a jeho priateľov (10776). Táto detailná stavebnica je ideálna na pre deti vo veku od 4 rokov, ktoré môžu s Myšiakom Mickeym od Disneyho a jeho priateľmi prežiť napínavé chvíle pri hasení požiarov.Naučte sa stavaťTáto stavebnica hasičskej stanice zo série 4+ je plná úžasných prvkov a funkcií, pričom nechýbajú ani 2 začiatočnícke kocky, s ktorými sa môžu vaše ratolesti výborne zahrať. Každé vrecko s kockami obsahuje samostatný model a postavičku, ktoré si deti môžu okamžite postaviť a rýchlo sa s nimi pustiť do hry!Skvelá zábava pre celú rodinuStavebnice zo série 4+ sú skvelým doplnkom na spoločné hry dospelých s deťmi. Tento set obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže je vhodný aj pre drobcov, ktorí sa ešte len učia čítať. Okrem toho v ňom nájdete aj návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. V tejto aplikácii deti uvidia celý postup pri skladaní, ktorý sa im navyše uloží pre prípad, že sa k stavebnici budú chcieť neskôr vrátiť.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

39,63 €

ks
3-6
Odporúčaný vek
144
Počet kociek
4
Počet figúrok

EAN: 5702016913705

• Táto parádna stavebnica LEGO® ǀ Disney: Hasičská stanica a auto Mickeyho a jeho priateľov (10776) prináša deťom zábavu a rozvoj staviteľských zručností pri inscenovaní scénok s hasením požiarov alebo pri oddychovaní na hasičskej stanici.
• Ideálny darček pre deti vo veku od 4 rokov, ktoré sa chcú rovno vrhnúť do akčných hier! Prekvapte svoje ratolesti darčekom, ktorý rozvíja ich staviteľské zručnosti, podporuje ich fantáziu a prinesie im dlhé hodiny zábavy.
• Táto úžasná stavebnica obsahuje hasičskú stanicu a hasičské auto so začiatočníckou kockou, ktorá odštartuje skladanie, aby zostalo viac času na hranie, a k tomu 3 minifigúrky a figúrku psíka s mäkkými uškami a chvostíkom!
• Táto stavebnica zo série LEGO® ǀ Disney je plná rôznych funkcií a doplnkov vrátane misky s jedlom a kostičky pre Pluta od Disneyho (ktorý sa v LEGO stavebniciach objavuje po prvýkrát), ako aj hasičské náradie na inscenovanie scénok.
• Keďže hasičská stanica meria vyše 14 cm na výšku a 24 cm na šírku, táto stavebnica ponúka dlhé hodiny zábavných hier. Je kompatibilná aj s inými LEGO® kockami, takže sa môže rozširovať súčasne s rozvojom staviteľských zručností detí.
• Pripravte malým staviteľom príjemné chvíľky s jednoduchým obrázkovým návodom, vďaka ktorému sa môžu zapojiť aj deti, ktoré sa ešte len učia čítať. Okrem toho si môžu modely približovať a ukladať v digitálnom návode Instructions PLUS!
• Stavebnice zo série 4+ naučia deti stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých návodov na stavanie. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
• LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky znova a znova ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
• LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Navrženo a vyrobeno pro děti od 4 let
Navrženo a vyrobeno pro děti od 4 let
Vzrušující LEGO® stavebnice, ve které na děti čekají dobrodružství s hasiči a milovanými postavami od Disneyho.
3 modely a pestrá škála doplňků
3 modely a pestrá škála doplňků
Děti si postaví hasičskou stanici s tyčí, požární vůz a stánek s párky v rohlíku. Hru pak obohatí spousta nápaditých doplňků.
LEGO® ǀ Disney Hasičská stanice a auto Mickeyho a přátel z edice Mickey a přátelé
Dobrodružství na hasičské stanici
Dobrodružství na hasičské stanici
Děti vyrazí hasit požáry a vyzkouší si sklouznout dolů po tyči.
Nekončící zábava při hraní rolí
Nekončící zábava při hraní rolí
Známé postavy od Disneyho inspirují k přehrávání nápaditých příběhů.
Učte se stavět se stavebnicemi 4+
Učte se stavět se stavebnicemi 4+
Rozvíjejte jemnou motoriku dětí s pomocí LEGO® kostek.
Skvělý stavitelský zážitek
Skvělý stavitelský zážitek
Digitální průvodce Instructions PLUS v rámci aplikace s LEGO® návody na stavění mohou používat děti už od 4 let.
4 ikonické postavy a hasičská stanice
4 ikonické postavy a hasičská stanice
Čeká na vás Myšák Mickey, Myška Minnie, Goofy a LEGO® figurka Pluta – ideální stavebnice pro všechny milovníky příběhů studia Disney.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty