LEGO® City 60300 Záchranárska štvorkolka do divočiny

Ukážte malým prieskumníkom krásy prírody s touto inšpiratívnou stavebnicou LEGO® City Záchranárska štvorkolka v divočine (60300), ktorá obsahuje parádne terénne vozidlo (štvorkolku) s ovládaním pomocou náklonu, vybavené nástrojom na odchyt a dronom, a k tomu ešte malú scénku zo savany. Stačí pridať prieskumníka, opičky a čierneho škorpióna a môžete usporiadať vzrušujúce záchranárske akcie.Skvelý zážitok zo stavania a hrania pre detiTáto stavebnica obsahuje jednoduchú príručku na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod s nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov pomôže malým staviteľom dosiahnuť skutočné majstrovstvo!Vzrušujúci svet LEGO® CityStavebnice zo série LEGO® City inšpirované divočinou uvedú deti priamo do akcie vďaka ikonickým zvieratám, realistickým prostrediam, parádnym vozidlám a inšpiratívnym postavám, ktoré nabádajú k zohrávaniu tvorivých scénok zo skutočného života.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

7,7 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
74
Počet kociek

EAN: 5702016911916

• Stavebnica Záchranárska štvorkolka do divočiny (60300) od LEGO® City so zábavnými figúrkami zvierat a prieskumníkov, štvorkolkou s funkčným riadením a prostredím savany sa perfektne hodí pre malé dobrodruhov od 5 rokov.

• Čo sa nachádza v krabici? Všetko, čo deti potrebujú pre zostavenie štvorkolky s funkčným riadením, uchopovacie a Drone, ale aj dieliky v podobe stromu, banánu a zvieracie kôpky, minifigúrka prieskumníka, 2 figúrky opíc a figúrka škorpióna.

• Deti môžu v tejto kreatívnej sade riadiť štvorkolku nakláňaním doľava a doprava, premiestniť škorpióna pomocou uchopovacie a prehrávať si zábavné príbehy o záchrane zvierat.

• Perfektný darček k narodeninám alebo akejkoľvek inej príležitosti pre milovníkov zvierat. Deti môžu túto stavebnicu LEGO® City z prostredia divočiny kombinovať s ostatnými sadami pre ešte akčnejší dobrodružstvo.

• Záchranárska štvorkolka do divočiny meria po zostavení cez 4 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 5 cm na šírku. To znamená, že ponúka dostatočný priestor pre minifigúrku prieskumníka, dron a uchopovacích.

• Táto sada sa zaobíde bez batérií - poháňa ju len predstavivosť malých prieskumníkov.

• Sada obsahuje jednoduché pokyny na zostavenie modelov a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie s LEGO® návody pre múdra zariadenia. Tieto interaktívne pokyny deťom pomôžu stať sa vo stavanie ozajstnými majstrami.

• Stavebnice od LEGO® City z prostredia divočiny uvedú deti do sveta akcie a pomôžu im získať sebavedomie a kľúčové zručnosti pre život, zatiaľ čo si malí stavitelia budú prehrávať príbehy a scenáre, ktoré zábavným spôsobom vyobrazujú skutočný život.

• Hľadáte kvalitné detské hračky? Všetky LEGO® súčiastky spĺňajú prísne odborové štandardy tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali spoľahlivé spájanie.

• Bezpečnosť na prvom mieste. LEGO® City kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú striktné globálne bezpečnostné štandardy.

Vítejte v divočině
Vítejte v divočině
Vezměte děti do světa ochránců zvířat, se kterými prožijí inspirativní záchranné mise.
Co najdete v krabici?
Co najdete v krabici?
Vše, co děti potřebují k sestavení čtyřkolky a prostředí savany, a navíc minifigurku průzkumníka a figurky opic a škorpióna.
LEGO® City Záchranářská čtyřkolka do divočiny
Dobrodružství se zvířaty
Dobrodružství se zvířaty
Opice a škorpión slibují spoustu nezapomenutelných příběhů.
Čtyřkolka s funkčním řízením
Čtyřkolka s funkčním řízením
Děti mohou s vozidlem zatáčet do stran.
Jako ve skutečnosti
Jako ve skutečnosti
Děti milující divokou zvěř mohou prožívat skutečné příběhy.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Řada sběratelských stavebnic
Řada sběratelských stavebnic
Spojte tuto sadu s ostatními modely LEGO® City inspirovanými divočinou (prodávají se samostatně) a zažijte ještě větší porci zábavy!

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty