LEGO® Art 31203 Mapa sveta

Chceli ste si niekedy vytvoriť vlastnú mapu? Teraz na to máte príležitosť vďaka tejto obrovskej stavebnici LEGO® Art: Mapa sveta (31203). Ide o dosiaľ najväčšiu LEGO® stavebnicu, ktorá vám umožňuje poskladať a vystaviť na obdiv niektorú z troch výrazných máp.Zamerajte sa na tvorivosťS touto novou interpretáciou klasickej mapy sveta si môžete vystaviť na obdiv výsledok vášho tvorivého úsilia. Pri skladaní mapy sa môžete inšpirovať priloženým návodom alebo si môžete oceány upraviť podľa seba, čím celej mape dodáte osobnejší nádych a pretvoríte tak svet. Pevninské časti možno presunúť, čím sa ťažisko mapy presunie na niektorú z troch častí sveta. Pridaním farebných špendlíkov z kociek si môžete zvýrazniť dôležité miesta.Stavebnice LEGO® pre lepší životný štýlOddýchnite si od každodenného ruchu a zamerajte sa na tvorivú úlohu: skladanie tohto nádherného kúsku, ktorý sa bude vo vašej domácnosti či kancelárii krásne vynímať. Patrí do kolekcie inšpiratívnych stavebníc LEGO® pre dospelých, ktorí sa zaujímajú o umenie, dizajn, architektúru a popkultúru. Zároveň ide o ideálny darček pre vás alebo pre niekoho z vašich aktívnych blízkych, kto už netrpezlivo hľadá nový projekt.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Postavte si svet po svojom s touto úchvatnou stavebnicou LEGO® Art: Mapa sveta (31203), ktorá vám umožňuje vybrať si niektorú z troch kombinácií mapy sveta a ponúka úplne otvorený a prispôsobiteľný zážitok.

• Prečistite si hlavu s touto stavebnicou LEGO®, ktorá pozostáva z 11 695 dielikov a obsahuje aj 40 dekoračných platní, rám z kociek, 2 unikátne závesné prvky a nástroj na ľahšie prestavovanie.

• S touto stavebnicou sa môže naplno prejaviť vaša vášeň pre cestovanie a rôzne výtvory a zároveň si aj oddýchnete a načerpáte nové sily. S priloženým soundtrackom sa pri stavaní vydáte na hudobnú cestu okolo sveta.

• Postavte a vystavte na obdiv túto unikátnu mapu sveta inšpirovanú hlbinami oceána, ktorá oplýva pestrými a výraznými farbami. Vašu radosť ešte prehĺbi, ak si mapu prestaviate tak, aby odzrkadľovala váš vlastný pohľad na svet.

• Tento model meria vyše 104 cm na výšku a 65 cm na šírku, pričom vám aj iným milovníkom tvorby máp prináša náročný staviteľský projekt.

• Po vybalení stavebnice zažijete jedinečný pocit úžasu a špičkový návod vám poskytne presné a bezproblémové pokyny na jej postavenie.

• Stavebnice zo série LEGO® Art pre dospelých vhodné na stenu alebo do poličky vám ponúkajú obohacujúce zážitky zo stavania a nové možnosti vyjadrenia vašej vášne pre cestovanie a objavovanie.

• LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že táto nástenná mapa sveta spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Impozantní výstavní model
Impozantní výstavní model
Tato sada z řady LEGO® Art umožňuje milovníkům cestování vytvořit si vlastní jedinečnou mapu světa.
Pohlcující stavění pro milovníky cestování
Pohlcující stavění pro milovníky cestování
Zaposlouchejte se, stavějte, odpočiňte si a zažijte originální tvůrčí zážitek, jehož výsledek si můžete pověsit doma nebo v kanceláři.
LEGO® Art Mapa světa
Tvůrčí odpočinek
Tvůrčí odpočinek
Pohlcující stavitelský zážitek je dodáván v prémiové krabici.
QR kód pro hudební doprovod
QR kód pro hudební doprovod
Zaposlouchejte se při tvoření detailní mapy.
Stavějte společně
Stavějte společně
Postavte si dílo plné vzpomínek či plánů s blízkými.
Dokonalý nápaditý útěk
Dokonalý nápaditý útěk
Nechte se pohltit barvami a detaily této jedinečné sady.
Krásné nástěnné dílo
Krásné nástěnné dílo
Mapujte své cesty pomocí barevných špendlíků z kostek.
Neomezené stavění
Neomezené stavění
Přizpůsobte si oceány s využitím pestrých barev.
Jedna z vůbec největších LEGO® stavebnic
Jedna z vůbec největších LEGO® stavebnic
Model se pyšní 11 695 dílky, včetně 40 zdobítek a 2 jedinečných háčků – ideální pro milovníky kreativního tvoření.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty