LEGO Trolls 41250 Tanečná techno party

LEGO Trolls 41250 Taneční techno party

Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

Bežná cena: 17,49 €

Špeciálna cena: 15,37 €

-12%
ks
3-4
Odporúčaný vek
167
Počet kociek
1
Počet figúrok

LEGO Trolls 41250 Tanečné techno party
Prežite podmorské dobrodružstvo inšpirované filmom Trollovia s touto sadou od LEGO®! Deti si budú nadšene prehrávať obľúbené scény z filmu so sadou (41250) Tanečné párty od LEGO® Trolls World Tour.
Najprv môžu postaviť mixážny pult a pódium, alebo umiestniť morskú pannu na útes v tvare srdca a sledovať, ako to roztočí. Súčasťou je tiež cool srdiečko a šmykľavka pre morskú pannu a jej chobotnicu.
Každý určite pozná dieťa, ktoré pri hraní rado zapája fantáziu, a preto je táto sada na motívy filmu Trollovia skvelý darček, ako na narodeniny, tak na Vianoce! LEGO minifigúrku morské panny si obľúbi každé dieťa, ktoré zbožňuje figúrky trollov alebo morských panien. Otvorený svet plný kreatívneho hranie Deti sa najprv s chuťou postaví túto parádny sadu a potom si budú prehrávať obľúbené scény z príbehu trollovia: SVETOVE TURNÉ.
Tieto detské stavebnice, ktoré obsahujú zberateľské doplnky, figúrky a úžasné kozmetické prvky, oživí svet Trollov. Súčasťou sú tiež aj odnímateľné trolej vlasy, ktoré môžu deti skrášľovať roztomilými doplnkami. Návod Instructions PLUS obsahuje nástroje pre približovanie a otáčanie, aby si deti užili ešte viac zábavy.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty