LEGO® Trolls 41250 Tanečná techno party

LEGO® Trolls 41250 Taneční techno party

Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

Bežná cena: 14,6 €

Špeciálna cena: 11,1 €

-24%
ks
3-4
Odporúčaný vek
167
Počet kociek
1
Počet figúrok

EAN: 5702016616767

LEGO® Trolls 41250 Tanečné techno party

Prežite podmorské dobrodružstvo inšpirované filmom Trollovia s touto sadou od LEGO®! Deti si budú nadšene prehrávať obľúbené scény z filmu so sadou (41250) Tanečné párty od LEGO® Trolls World Tour.

Najprv môžu postaviť mixážny pult a pódium, alebo umiestniť morskú pannu na útes v tvare srdca a sledovať, ako to roztočí. Súčasťou je tiež cool srdiečko a šmykľavka pre morskú pannu a jej chobotnicu.

Každý určite pozná dieťa, ktoré pri hraní rado zapája fantáziu, a preto je táto sada na motívy filmu Trollovia skvelý darček, ako na narodeniny, tak na Vianoce! LEGO® minifigúrku morské panny si obľúbi každé dieťa, ktoré zbožňuje figúrky trollov alebo morských panien. Otvorený svet plný kreatívneho hranie Deti sa najprv s chuťou postaví túto parádny sadu a potom si budú prehrávať obľúbené scény z príbehu trollovia: SVETOVE TURNÉ.

Tieto detské stavebnice, ktoré obsahujú zberateľské doplnky, figúrky a úžasné kozmetické prvky, oživí svet Trollov. Súčasťou sú tiež aj odnímateľné trolej vlasy, ktoré môžu deti skrášľovať roztomilými doplnkami. Návod Instructions PLUS obsahuje nástroje pre približovanie a otáčanie, aby si deti užili ešte viac zábavy.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty