LEGO® Technic 42125 Ferrari 488 GTE „AF Corse #51”

LEGO® Technic 42125 Ferrari 488 GTE „AF Corse #51”

 

Model závodního vozu se vyznačuje úžasnou pozorností vůči detailům, a díky tomu vystihuje pravou povahu aut Ferrari.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

Ferrari 488 GTE prináša značke s logom vzpínajúceho sa koňa prestížne víťazstvá vo vytrvalostných pretekoch a je ako žiadne iné. Teraz si môžete vytvoriť vlastnú verziu v štýle LEGO® Technic súprav s autentickými prvkami, ktoré má aj preslávený originál.Verné detailyTento model pretekárskeho auta je spracovaný s úchvatným dôrazom na detail a skvele zachytáva ikonu Ferrari vo vytrvalostných pretekoch. Nechýba mu predné a zadné odpruženie, otvárajúce sa dvere, osemvalcový motor, pohyblivé piesty a funkčný volant. Dokonalosť tohto epického modelu dotvárajú originálne nálepky a autentické farby.Uniknite z obyčajného svetaTáto súprava je súčasťou kolekcie LEGO® stavebníc pre dospelákov, ktorí si potrpia na šikovne navrhnuté modely. Táto LEGO® Technic stavebnica môže byť buď pútavou súpravou a výstavným modelom pre vás, alebo ideálnym darčekom pre fanúšikov motoristických športov.

Staňte se hrdým majitelem LEGO® verze závodního vozu Ferrari
Vstupte do světa Ferrari
Staňte se hrdým majitelem LEGO® verze závodního vozu Ferrari
Nyní si můžete postavit vlastní LEGO® Technic repliku vozu Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” s autentickými designovými prvky, které se neliší od kultovního originálu.
Nezaměnitelný design
Úžasné detaily
Nezaměnitelný design
Nádherné provedení tohoto LEGO® Technic™ modelu vystihuje nezaměnitelný italský styl závodního vozu, který získal celou řadu ocenění.
Troufnete si na vzrušující výzvu?
Pohlcující stavění
Troufnete si na vzrušující výzvu?
Zahoďte každodenní starosti za hlavu a ponořte se do fascinujícího stavitelského projektu, na jehož konci bude propracovaný model legendárního vozu Ferrari 488 GTE.
Věrohodné detaily
Nenechá nikoho chladným
Věrohodné detaily
Realistické designové detaily nadchnou každého, kdo fantastický model spatří. Originální samolepky a autentické barvy jsou třešničkou na dortu tohoto epického modelu.
Bude se vyjímat doma i v kanceláři
Krásný výstavní kus
Bude se vyjímat doma i v kanceláři
Kreativní projekt pro vás samotné nebo ideální dárek pro fanoušky motosportu. Tato stavebnice od LEGO® Technic™ nabízí neuvěřitelný výstavní model, při jehož sestavování si užijete spoustu zábavy.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty