LEGO Technic 42103 Dragster

LEGO Technic 42103 Dragster; model 2v1.

 

Funkční lopata, kabina řidiče, ovládací panel, bezpečnostní klec a přední a zadní světla poskytnou dětem vše, co potřebují pro hodiny kreativního hraní.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

14,77 €

ks
7-11
Odporúčaný vek
225
Počet kociek

EAN: 5702016616422

Sprostredkujte vášmu malému pretekárovi parádny výzvu s modelom (42103) Dragster od LEGO® Technic. Sranda pokračuje aj po zostavení. Pripravte semafor, natiahnite model, pustite ho a sledujte, ako zmizne v diaľke. Deti si zamilujú odvážnu farebnú kombináciu tohto vozidla. Pozrite sa, ako z jeho výfuku šľahajú plamene - rovnako ako v skutočnosti! Učte sa a hrajte sa s týmto parádnym technickým modelom. Rad LEGO Technic prináša pokročilé stavebnice pre mladých fanúšikov LEGO hračiek pripravené na ďalšie staviteľskú výzvu. Súčasťou je tlačený návod. Ak však chcete objaviť nový a zábavný spôsob, ako postaviť model dragsteru, nahliadnite do digitálnych pokynov Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life. Táto báječná aplikácie s nástrojmi približovanie a otáčanie deťom dopomáha k nezávislému stavania.
Model 2 v 1
Táto sada 2 v 1 u detí rozvíja schopnosť riešiť problémy a umožňuje prestavať dragster na naťahovacie vozidlo Hot Rod. Ktorý z nich si obľúbia najviac? Dragster idúce po zadných kolesách, alebo bombastické vozidlo Hot Rod?

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty