LEGO® Star Wars™ 75302 Raketoplán Impéria

S týmto stavebnicovým modelom raketoplánu Impéria (75302) sa môžu fanúšikovia zahrať na vzrušujúce scény z klasickej trilógie Star Wars™. Jeho elegantný dizajn je krásne stvárnený pomocou LEGO® kociek a nechýba mu ani otvárací kokpit pre minifigúrky, otváracia hlavná priehradka s miestom pre 2 LEGO® minifigúrky, sklápacie krídla s režimom letu a pristávania a 2 vystreľovače výstupkov. Keď práve nie je na hernom dobrodružstve, je štýlovým výstavným kúskom do izby.Zábavné hry na postavyTáto úžasná stavebnica pre deti sa dodáva aj s LEGO® minifigúrkami Dartha Vadera, imperiálneho dôstojníka a Luka Skywalkera so svetelnými mečmi a blasterovou pištoľou.Úžasné darčekySkupina LEGO® Group vytvára kultové modely lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars™ už od roku 1999. LEGO® Star Wars™ je jej aktuálne najúspešnejšou sériou a ponúka zábavné a tvorivé darčeky pre fanúšikov v každom veku.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

66,24 €

ks
9+
Odporúčaný vek
660
Počet kociek

EAN: 5702016914474

• Postav si vlastnú LEGO® verziu elegantného raketoplánu Impéria (75302) a zahraj sa na scény z klasickej trilógie Star Wars™.

• Obsahuje 3 LEGO® minifigúrky – Dartha Vadera a Luka Skywalkera so svetelnými veľmi a veliteľa Impéria s blasterovou pištoľou a putami – pre kopec zábavných a tvorivých hier.

• Raketoplán Impéria má otvárací kokpit pre minifigúrku, otváraciu hlavú priehradku s miestom pre 2 LEGO® minifigúrky, sklápacie krídla s režimom letu a pristávania a 2 vystreľovače výstupkov.

• Táto úžasná stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapenie pre deti a každého fanúšika Star Wars™ ságy od veku 9 rokov. Zábavu si s ním deti užijú samy i spolu s kamarátmi či rodinou.

• Raketoplán Impéria meria vyše 25 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 35 cm na šírku. Keď s ním deti nebudú práve na misiách, s hrdosťou si ho vystavia v izbičke.

• Premýšľate, že stavebnicu kúpite fanúšikovi filmov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Bez problémov. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať môže s istotou Jediho.

• V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť pamätné scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť úchvatné stavebné modely.

• LEGO® komponenty spĺňajú prísne normy v odvetví. To znamená, že sú kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali do odolných modelov!

• LEGO® komponenty testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v ďalekých galaxiách!).

Elegantní model imperiálního raketoplánu
Elegantní model imperiálního raketoplánu
Tato zábavná sada pro děti od 9 let obsahuje sestavitelný imperiální raketoplán se spoustou inspirativních prvků a 3 LEGO® minifigurky.
Akcí nabitá stavebnice
Akcí nabitá stavebnice
Detailně a autenticky zpracovaný model imperiálního raketoplánu z původní trilogie Star Wars™.
LEGO® Star Wars™ Raketoplán Impéria
Darth Vader
Darth Vader
Sithský lord zaručeně sehraje hlavní roli ve všech soubojích a příbězích.
Luke Skywalker
Luke Skywalker
Děti se při hraní s nadšením vžijí do slavného rytíře Jedi.
Imperiální důstojník
Imperiální důstojník
O hladký průlet galaxií se z kokpitu postará důstojník Impéria.
Střelba je samozřejmostí
Střelba je samozřejmostí
Model imperiálního raketoplánu má sklápěcí křídla pro režimy letu a přistání, a k tomu navíc 2 vystřelovače pro akční souboje.
Nechť vás provází Síla kreativity
Nechť vás provází Síla kreativity
Stavebnice se 660 dílky nabízí zábavný a obohacující stavitelský zážitek a hodiny nápaditého hraní.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty