LEGO® Star Wars™ 75298 Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun

Prebuďte v deťoch túžbu zahrať sa na bitku o Hoth z filmu Star Wars™: Impérium vracia úder a kopu vlastných príbehov so stavebnicou mikrobojovníkov AT-AT vs. tauntaun (75298). Súčasťou je rýchlo zostaviteľný a polohovateľný kráčajúci kolos AT-AT a tauntaun a nechýbajú ani 2 LEGO® minifigúrky, ktoré na nich možno posadiť.Zábavné hry na postavyLEGO® minifigúrky Luka Skywalkera a pilota AT-AT sú vyzbrojené vystreľovačom výstupkov a elektroďalekohľadom. Navyše má Luke po ruke aj svetelný meč na bojové hry. Tento zábavný a tvorivý set sa dodáva so zrozumiteľným návodom, aby aj nováčikovia vo svete LEGO® dokázali stavať s istotou Jediho, a jednoducho ho možno spojiť s mikrostíhačkou Millennium Falcon (75295).Vitajte vo svete LEGO® Star Wars™Spoločnosť LEGO® Group vyrába úžasné stavebnice kultových lodí, vozidiel, miest a postáv zo ságy Star Wrs vyše dve desaťročia. Tento set je úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce či jednoducho prekvapenie, ktoré deťom predstaví galaxiu akčnej zábavy.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

14,20 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
205
Počet kociek

EAN: 5702016913972

• S týmito jednoduchými modelmi mikrobojovníkov chodiaceho kolosu AT-AT a tauntauna z LEGO® kociek sa deti môžu zahrať na bitku o Hoth z filmu Star Wars™: Impérium vracia úder, alebo si vymyslieť vlastné príbehy.

• Táto stavebnica mikrobojovníkov AT-AT vs tauntaun (75298) obsahuje 2 LEGO® minifigúrky: Luka Skywalkera so svetelným mečom a pilota AT-AT. Každý z nich má vystreľovač výstupkov a elektroďalekohľad.

• Na tauntaunovi aj v polohovateľnom kolose AT-AT je miesto pre LEGO® minifigúrku. Set možno navyše geniálne jednoducho spojiť so stavebnicou mikrostíhačky Millennium Falcon (75295) pre ešte viac bojovej akcie.

• Táto úžasná 205-dielna stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce alebo nečakaná odmena pre deti od veku 6 rokov, s ktorou sa ponoria do zábavného a tvorivého sveta LEGO® Star Wars™.

• Tauntaun meria vyše 7 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku. Spolu s AT-AT a LEGO® minifigúrkami ho možno ľahko zbaliť do detského batôžka a užiť si zábavu aj na cestách.

• Premýšľate, že stavebnicu kúpite malému fanúšikovi filmov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Bez problémov. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať môže samostatne.

• Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars™, vytvárať vlastné príbehy a vystavovať zberateľské stavebné modely.

• Na spájanie LEGO® kociek nie je potrebná Sila! Už od roku 1958 spĺňajú najvyššie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a tvorili odolné modely.

• LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najvyššie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Skvělá volba pro samostatné i skupinové hraní
Skvělá volba pro samostatné i skupinové hraní
Kreativní fandové ságy Star Wars™ si zamilují přehrávat napínavé souboje těchto dvou mikrobojovníků.
Inspirativní stavebnice pro děti
Inspirativní stavebnice pro děti
Sada s 205 dílky určena dětem od 6 let obsahuje mikrobojovníky AT-AT™ a tauntauna, a navíc minifigurky Luka Skywalkera a řidiče AT-AT.
LEGO® Star Wars™ Mikrobojovníci AT-AT™ vs. tauntaun
Neomezená akce
Neomezená akce
Modely se skvěle doplňují s dalšími mikromodely LEGO® Star Wars™.
Dokonalé spojení
Dokonalé spojení
Mikrostíhačka Millennium Falcon™ (75295) vnese do hraní ještě více zábavy.
Mikrobojovníků není nikdy dost
Mikrobojovníků není nikdy dost
Mrkněte také na sadu mikrostíhačka T-16 Skyhopper vs. Bantha (75265).
Připravte se k boji
Připravte se k boji
Obě minifigurky jsou vyzbrojeny vystřelovačem a Luke má navíc k dispozici i dalekohled.
Super nápad na dárek
Super nápad na dárek
Sada představuje skvělou odměnu pro děti a zároveň vzrušující vstupenku do světa LEGO® Star Wars™.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty