LEGO® Star Wars™ 75295 Mikrostíhačka Millennium Falcon

Doprajte svojmu dieťaťu nečakanú odmenu v podobe mikrostíhačky Millennium Falcon (75295) zo série LEGO® Star Wars™. Táto úžasná stavebnica slávnej lode z klasickej trilógie Star Wars™ má 2 vystreľovače výstupkov a sedadlo pre LEGO® minifigúrku. Nechýba ani LEGO® minifigúrka Hana Sola s blasterovou pištoľou, s ktorou sa deti vžijú do role rebelského hrdinu na ceste za herným dobrodružstvom.Stavanie je jednoduchéTento model z kociek možno jednoducho spojiť so stavebnicou mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun (75298) a užiť si tak ešte viac hernej akcie.Svet LEGO® Star Wars™Už od roku 1999 spoločnosť LEGO® Group pretvára legendárne vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars™. Séria LEGO® Star Wars™ sa stala jej najúspešnejším motívom a ponúka širokú škálu stavebníc, ktoré sú dokonalým darčekom pre deti i fanúšikov všetkých vekových kategórií.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• S touto jednoducho zostaviteľnou LEGO® stavebnicou mikrostíhačky Millennium Falcon z klasickej Star Wars™ trilógie sa deti môžu vžiť do úlohy rebelského hrdinu vo svojich vlastných príbehoch inšpirovaných Star Wars™ ságou.

• Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295) je vybavená sedadlom pre LEGO® minifigúrku Hana Sola a 2 vystreľovačmi výstupkov, takže zábavné a tvorivé hry sú isté. Han Solo je tiež vyzbrojený blasterovou pištoľou.

• K tomuto zostaviteľnému setu možno jednoducho pripojiť set AT-AT vs. tauntaun Mikrobojovníci (75298) a objaviť tak ešte viac herným možností

• Túto trvácnu 101-dielnu stavebnicu možno ľahko poskladať (aj po tvrdých bojoch) a je tak tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce či veselá odmena pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov.

• Mikrostíhačka meria vyše 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, takže je dokonale kompaktná, aby sa ľahko zmestila do detských batôžkov na cestách.

• Premýšľate, že tento set kúpite malému fanúšikovi filmov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.

• Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) úžasnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars™, vytvárať vlastné dobrodružstvá a vystavovať zberateľské stavebné hračky.

• Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® komponenty najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa vždy konzistentne spájali – a to aj bez použitia Sily!

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

Parádní miniaturní model lodi Millennium Falcon™
Parádní miniaturní model lodi Millennium Falcon™
Potěšte svého malého fanouška Hvězdných válek speciální odměnou ve formě akčního minimodelu lodě Millennium Falcon™.
Kompaktní model pro akční bitvy
Kompaktní model pro akční bitvy
Sada se 101 dílky obsahuje model lodi Millennium Falcon s vystřelovači a LEGO® minifigurku Hana Sola. Je určena dětem od 6 let.
LEGO® Star Wars™ Mikrostíhačka Millennium Falcon™
Kombinovatelný model
Kombinovatelný model
Skvělý doplněk k sadě AT-AT vs. tauntaun (75298).
Han Solo vs. Kylo Ren
Han Solo vs. Kylo Ren
Zapojte do hraní mikrostíhačku Kylo Rena (75264).
Mikrobojovníci v akci
Mikrobojovníci v akci
Podívejte se také na sadu T-16 Skyhopper vs. Bantha (75265).
Připravte se k boji
Připravte se k boji
Mikrostíhačka má 2 vystřelovače a poslouží jako inspirace pro řadu dětských příběhů ze světa LEGO® Star Wars™.
Odměna intergalaktických rozměrů
Odměna intergalaktických rozměrů
Představuje skvělou vstupenku do světa modelů LEGO® Star Wars™, která zaručeně nastartuje dětskou kreativitu.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty