LEGO® Speed Champions 76900 Koenigsegg Jesko

Deti a automobiloví nadšenci si tento model LEGO® Speed Champions Koenigsegg Jesko (76900) určite zamilujú. Detailná replika zachytáva podstatu tohto švédskeho hyperšportiaku s pokročilým aerodynamickým dizajnom, ktorý na trati dosahuje rýchlosť neuveriteľných 300 míľ za hodinu. Deti môžu pri stavaní toto auto preskúmať a následne si ho môžu vystaviť alebo s ním zažiť strhujúce chvíle na pretekárskej trati.Realistické detailyTento zberateľský model má široký podvozok, takže v kabíne je dosť miesta pre 2 sedadlá a ešte viac autentických detailov. A vďaka minifigúrke vodiča Koenigseggu s pretekárskou kombinézou, ochrannou helmou a francúzskym kľúčom nechýba ani inšpirácia na nápadité hry. Vykúzlite si doma napätie z pretekárskej trateStavebnice zo série LEGO® Speed Champions umožňujú deťom a fanúšikom motoristiky zbierať a skladať miniatúrne verzie tých najlepších a najznámejších svetových áut. Tie sa budú krásne vynímať vystavené, ale sú ideálne aj na zohrávanie vzrušujúcich pretekov s inými vozidlami zo série Speed Champions.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

15,44 €

ks
7-11
Odporúčaný vek
280
Počet kociek

EAN: 5702016912371

• Táto úchvatná replika LEGO® Speed Champions Koenigsegg Jesko (76900) je plná autentických detailov. Ide o dokonalú stavebnicu pre milovníkov parádnych športiakov a vzrušujúcich pretekov.

• Čo vlastne nájdete v balení? Všetko potrebné na postavenie pôsobivého modelu Koenigsegg Jesko, ako aj vodiča Koenigseggu.

• Deti môžu pri stavbe tejto realistickej repliky objavovať črty skutočného hyperšportiaku Koenigsegg Jesko, skôr než si ho vystavia alebo usporiadajú s priateľmi preteky so sériou Speed Champions.

• Tento 280-dielikový model auta zo série LEGO® Speed Champions predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku od 7 rokov, ako aj pre nadšencov štýlových automobilov.

• Táto replika modelu Koenigsegg Jesko meria vyše 4 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. A vďaka širšiemu podvozku s až 8 výstupkami má dosť miesta pre 2 minifigúrky a ešte autentickejšie detaily.

• Táto stavebnica si nevyžaduje batérie. Poháňa ju totiž detská fantázia – a práve preto akčné preteky nikdy neskončia!

• Kupujete ju pre niekoho, kto so stavebnicami LEGO® ešte len začína? Žiadny problém… dodáva sa totiž s ľahko pochopiteľným a podrobným návodom na stavanie.

• So stavebnicami zo série LEGO® Speed Champions môžete spoznať tie najvzrušujúcejšie autá na svete. Tieto kvalitné a odolné repliky sa skvele hodia na vystavenie aj na nápadité hry.

• LEGO® kocky spĺňajú tie najnáročnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.

• Tieto stavebnice zo série LEGO® Speed Champions dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

Lahůdka pro milovníky výkonných vozů
Lahůdka pro milovníky výkonných vozů
Detailní LEGO® replika slavného sportovního automobilu Koenigsegg Jesko.
Postaveno k závodění nebo na výstavku
Postaveno k závodění nebo na výstavku
Fanoušci aut si tuto zmenšenou verzi kultovního sporťáku Koenigsegg Jesko doslova zamilují – je ideální k závodění i na výstavku.
LEGO® Speed Champions Koenigsegg Jesko
Přesně jako ve skutečnosti
Přesně jako ve skutečnosti
Realistické detaily věrně zachycují provedení ikonického hypersportu.
Aerodynamický design
Aerodynamický design
Děti si důmyslný design sestaví kostku po kostce.
Pravá závodní akce
Pravá závodní akce
Jezdec Koenigsegg slibuje vzrušující dobrodružství!
Úžasné stavění pro děti od 7 let
Úžasné stavění pro děti od 7 let
Tento autentický model poskytuje zábavný stavitelský zážitek – je ideální k vystavení i k přehrávání napínavých závodů!
Nechybí minifigurka jezdce
Nechybí minifigurka jezdce
Minifigurka pilota je vybavena ikonickou závodní kombinézou Koenigsegg, odpovídající helmou a klíčem.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty