LEGO® Ninjago® 71747 Dedina strážcov

Fanúšikovia nindžov sú už teraz pripravení na hry plné akčných scén z televízneho seriálu LEGO® NINJAGO® v dedine strážcov (71748). Súčasťou tejto úžasne prepracovanej nindžovskej stavebnice je väznica ukrytá vnútri dračej tlamy, vyzbrojená skrytými vystreľovačmi a pascou, ktorá postavy zavesí dole hlavou zo stromu.Darčeky, ktoré deti ohúria!Set obsahuje 5 minifigúrok: ostrovného Colea, Jaya a Kaia, náčelníka Mammatusa a Strážcu hromov, ktorí sú vyzbrojení štýlovými zbraňami. Deti tak môžu zvádzať boje o vzácny amulet búrky. Na vrchu stavebnice tiež stojí kamenný totem, ktorý možno rozdeliť na 3 rôzne príšery.Štýlové hračky pre deti Bojové hračky zo série LEGO® NINJAGO® deti dostávajú od obrazoviek a vťahujú ich do sveta fantastickej akcie. V tejto úžasnej kolekcii nindžovských hračiek vrátane drakov, robotov a chrámov sa naučia zručnosti, ktoré sa im neskôr zídu v živote. V spoločnosti svojich obľúbených hrdinov môžu zvádzať boje proti zákerným zloduchom.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

40,72 €

ks
7-11
Odporúčaný vek
632
Počet kociek
5
Počet figúrok

EAN: 5702016889680

• Súčasťou stavebnice dediny strážcov (71747) zo série LEGO® NINJAGO® je prepracovaný interaktívny brloh v džungli, v ktorom môžu deti zinscenovať úžasné bojové scény.

• Obsahuje 5 vyzbrojených minifigúrok zo seriálu LEGO® NINJAGO®: ostrovného Colea, Jaya a Kaia, náčelníka Mammatusa a Strážcu hrmotu.

• Súčasťou tejto nindžovskej stavebnice je väzenská cela vnútri dračej hlavy, nebezpečná nástraha v tvare listu, skryté vystreľovače a kamenný totem, ktorý možno rozdeliť na tri postavy.

• Táto 632-dielna stavebnica je zábavným modelom pre deti od 8 rokov, ktorý privíta každý milovník nindžov ako darček na narodeniny alebo Vianoce.

• Dedina strážcov meria vyše 22 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 29 cm na šírku, takže keď si ju deti vystavia v izbe, zaiste ohúri všetkých kamarátov.

• Rozhliadni sa po ďalších NINJAGO® setoch inšpirovaných rovnomenným seriálom vrátane stavebníc Llyodova motorka do džungle (71745), Drak z džungle (71746) a Námorná bitka s katamaránom (71748).

• LEGO® NINJAGO® ponúka úžasnú kolekciu štýlových hračiek pre deti, s ktorou zažijú hodiny nápaditej zábavy, naučia sa dôležité zručnosti do života a vydajú sa na dobrodružstvá so svojimi hrdinskými nindžami.

• Už vyše šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindža schopnosti!

• LEGO® kocky spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy na svete. Deti sú tak s LEGO® stavebnicami v bezpečí.

Velkolepá nindžovská stavebnice
Velkolepá nindžovská stavebnice
S touto detailně propracovanou sadou si děti budou moci hrát na odvážné záchranné mise a epické souboje z televizního seriálu.
Nekonečná zábava s nindži
Nekonečná zábava s nindži
Fanoušky světa NINJAGO® tato fantastická stavebnice naprosto okouzlí. Sada obsahuje 5 minifigurek a model vesnice s nástrahami a vězením.
LEGO® NINJAGO® Vesnice strážců
Nindžové, do akce!
Nindžové, do akce!
Děti budou s nadšením podnikat vzrušující záchranné výpravy.
Pozor na pasti!
Pozor na pasti!
O ještě větší porci vzrušení se postarají důmyslné nástrahy.
Spousta minifigurek
Spousta minifigurek
5 minifigurek je zárukou nespočtu dobrodružství.
Obohacující stavění a nekonečná zábava
Obohacující stavění a nekonečná zábava
Děti se ponoří do stavění modelu z 632 dílků a pak se vrhnou do akčního dění fantastického světa NINJAGO®.
Dokonalý zábavný dárek
Dokonalý zábavný dárek
Ostrovní Cole, ostrovní Jay, ostrovní Kai, náčelník Mammatus a Strážce hromů činí z této stavebnice skvělý dárek pro děti od 8 let.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty