LEGO Ninjago 71737 Kaiův červený fáro

• LEGO® NINJAGO® Kaiovo červené superauto (71737) je vynovené vozidlo nindžov. Dokonca v sebe ukrýva až dve vozidlá: strieľajúce auto a nindža motorku. Spolu deťom prinášajú celý svet napínavých možností hry.

• Pôsobivá stavebnica obsahuje päť minifigúrok: nindžov Kaia, Jaya a Colea (zberateľskú verziu), ktorí sa postavia nindroidskému bojovníkovi a Mindroidovi z tretej série televízneho seriálu. Všetci sú ozbrojení cool zbraňami a pripravení na boj.

• Deti budú nadšené z tlačidla, ktoré vystrelí rýchlu motorku, ktorú riadi minifigúrka nindžu, priamo z červeného superauta.

• Stavebnica obsahuje zlatú zberateľskú minifigúrku Colea s malým stojanom, ktorou oslavujeme 10. výročie série NINJAGO®.

• Nenechajte si ujsť ďalšie špeciálne zberateľské zlaté minifigúrky v ostatných NINJAGO® stavebniciach, medzi ktoré patrí Turnaj živlov (71735), Strelec balvanov (71736) a Zaneova bitka s titanskými robotmi (71738).

• Táto nindža stavebnica ponúka deťom vo veku od ôsmich rokov zábavnú staviteľskú výzvu a poslúži ako skvelý darček, napríklad na narodeniny.

• Vystreľovacie auto meria viac než 7 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 11 cm na šírku. To sú ideálne rozmery na hru doma alebo zábavu na cestách.

• LEGO® NINJAGO® ponúka úžasnú kolekciu akčných stavebníc, ktoré nadchnú vaše deti a umožnia im osvojovať si pozitívne zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, pri hre na nindžov.

• Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné opakovane dobre oddeliť. Nepotrebujete na to zručnosti nindžov!

• LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy na svete, vďaka čomu sú vaše deti s LEGO stavebnicami v bezpečí.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

  

40,42 €

ks
7-11
Odporúčaný vek
574
Počet kociek
5
Počet figúrok

Deti sa s touto vynovenou verziou Kaiovho červeného superauta (71737) budú s nadšením hrať na súboje medzi nindžami a nindroidskými bojovníkmi z tretej série televízneho seriálu LEGO® NINJAGO®. Vozidlo 2 v 1 obsahuje dva pružinové vystreľovače a ukrýva v sebe skvelú motorku, ktorú možno vystreliť stlačením tlačidla a vyslať ju tak do útoku proti Nindroidom.Pre deti, ktoré majú rady fantazijné akčné príbehyTáto jedinečná vynovená stavebnica obsahuje päť minifigúrok: hrdinských nindžov Kaia, Jaya a Colea (zberateľskú verziu), ako aj nindroidského bojovníka a Mindroida. Deti si vďaka nim vytvoria vlastné pútavé fantazijné príbehy. Zberateľská verzia Colea je novinka na január 2021. Ide o úplne novú zlatú zberateľskú minifigúrku so stojanom na oslavu desaťročia so stavebnicami NINJAGO. Dokonalé LEGO darčeky pre fanúšikov nindžov LEGO NINJAGO stavebnice otvárajú deťom svet vzrušujúcich dobrodružstiev. Fanúšikovia série NINJAGO môžu spojiť sily so svojimi hrdinami a bojovať proti nepriateľom v rámci hry s úžasnou kolekciou nindža hračiek vrátane motoriek, robotov a mnohého ďalšieho.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty