LEGO Mimoni 75549 Divoká naháňačka na motorke

Doprajte svojmu malému fanúšikovi mimoňov akciou nabitú jazdu so stavebnicou motorky LEGO® Minions Divoká naháňačka na motorke (75549). Vďaka trom figúrkam (Gru, Bob a Stuart) sa akcia začne rýchlo a nikdy nespomalí. Fanúšikovia si zamilujú stavanie motorky a následnú hru na svoje obľúbené mimoňské postavičky. Zábava pri hraní sa na postavy Deti milujú usádzať Grua na motorku Mimoni Bob a Stuart sa môžu posadiť dopredu, jazdiť za Gruom alebo sa povoziť na raketových korčuliach. Deti sa učia stavať Stavebnice zo série LEGO Minions pre deti prinášajú nezbedný svet mimoňov do každej domácnosti. Instructions PLUS je interaktívny návod, vďaka ktorému je stavanie tohto modelu superzábavné. Nájdete ho v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety a ponúka funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu deti samostatne stavať vlastné verzie z LEGO kociek od ešte skoršieho veku.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

15,75 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
121
Počet kociek
3
Počet figúrok

EAN: 5702016619195

• S touto stavebnicou si deti môžu hrať na nespočetné množstvo spôsobov. Gru je na svojej misii a deti mu môžu pomôcť - či už posadí Mimoně dopredu na motorku, alebo ich budú ťahať na raketových korčuliach. A až bude po všetkom, môžu deti odmeniť malé hrdinu banánom.
• Akčná stavebnica s modelom motorky (75549) na motívy filmu s Mimoni, v ktorej nechýba figúrky Grua, Stuarta a Boba. Deti si môžu vychutnať akčné hranie a vytvárať si vlastné Mimoň príbehy.
• Model motorky podnecuje k hraniu príbehov. A s 3 figúrkami, vrátane exkluzívnej LEGO® minifigúrky Grua, ktorá je k dispozícii len v tejto sade, sa deti vydajú na veľa dobrodružstiev.
• Zháňate narodeninový darček pre fanúšikov Mimoň vo veku 6 rokov a staršie? Skvelá voľba. Táto zábavná kreatívna hračka je ideálny pre deti, ktoré milujú stavebnice a príbehy Mimoň.
• Motorka meria cez 10 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, takže si s ňou deti naozaj dosýta vyhrajú.
• Chcete v deťoch prebudiť kreativitu? Máme pre vás skvelú správu: táto sada s Mimoni je poháňaná iba detskou predstavivosťou, žiadne batérie nie sú potrebné.
• Návod Instructions PLUS, ktorý je k dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, naučí deti stavať, pomôže im osvojiť si nové zručnosti a umožní im zažiť radosť z dokončenia modelu bez cudzej pomoci.
• Každá zo stavebníc z rady LEGO® Mimoni prináša zábavné postavičky a inšpiruje deti k zábavnému hranie.
• LEGO® kocky a stavebnice spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké skladanie a rozoberanie.
• Dieliky stavebníc z rady LEGO® Mimoni sú dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že každý model spĺňa tie najvyššie globálne normy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty