LEGO Ideas 21325 Stredoveká kováčska dielňa

Oddýchni si od moderného života a postav tento ohromný výstavný model stredovekej kováčskej dielne (21325) zo série LEGO® Ideas. Táto trojposchodová stredoveká budova má mnoho architektonických prvkov, krásne pretvorených v LEGO štýle. Strechu a vrchné dve poschodia možno nadvihnúť a ľahko tak nazrieť do plne zariadenej spálne, kuchyne a dielne plnej predmetov, ktoré by sa našli aj v skutočnej stredovekej dielni kováča. Nechýba ani žiariaca vyhňa s LEGO svetelnou kockou či záhrada so zostaviteľnými modelmi jablone a studňou.Minifigúrky a mnoho ďalšiehoProstrediu vdýchnu život 4 minifigúrky: kováč, lukostrelec a 2 čierny sokolí rytieri s mečmi, 3 štítmi a halapartňou. Súčasťou je aj pohyblivá figúrka koňa so zostaviteľným vozíkom, figúrky psa a rosničky.Štýlový darčekTáto stavebnica je súčasťou kolekcie inšpiratívnych LEGO súprav navrhnutých tak, aby pomohli dospelým uvoľniť sa tvorivou formou. Je skvelým darčekom pre LEGO fanúšikov, milovníkov tvorby a pokojne aj pre teba samého.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

134,82 €

ks
18+
Odporúčaný vek
2164
Počet kociek
4
Počet figúrok

• Dopraj si oddych od moderného života a zachyť architektonické prvky stredovekej kováčskej dielne a príbytku v podobe tohto výstavného modelu (21325) zo série LEGO® Ideas.
• Súčasťou sú 4 minifigúrky: kováč, lukostrelec a 2 sokolí rytieri. Sú vyzbrojené 4 mečmi, 3 štítmi a halapartňou a spoločnosť im robí nastaviteľná figúrka koňa so zostaviteľným vozom a figúrky psa a žaby rosničky.
• Vďaka odnímateľnej streche a horným dvom poschodiam tejto trojposchodovej budovy sa možno jednoducho dostať do plne zariadenej spálne, kuchyne a dielne. V záhrade navyše stojí model jablone a studňa.
• Dielňa je vybavená doplnkami, ako sú nástroje, uhlie a brnenie. Stlačením mechu sa aktivuje LEGO® svetelná kocka, ktorá rozžiari kováčsku uhľovú vyhňu.
• Meria vyše 27 cm na výšku, 32 cm na šírku a 21 cm do hĺbky. Je tak pôsobivým výstavným modelom, ktorého fotka každého uchváti, a zároveň dokonalým darčekom pre teba alebo iného LEGO® fanúšika či milovníka tvorivých projektov.
• Súčasťou tejto stavebnice pre dospelých je aj batéria LR41 do LEGO® svetelnej kocky.
• Tento zberateľský 2 164-dielny model sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou, ktorá obsahuje zaujímavosti o LEGO fanúšikovi, ktorý túto stavebnicu navrhol, LEGO® dizajnéroch, ako aj zrozumiteľný návod, aby s istotou dokázali stavať aj LEGO nováčikovia.
• Táto stavebnica zo série LEGO® Ideas pre dospelých patrí do kolekcie inšpiratívnych modelov navrhnutých pre oddaných majstrov-umelcov, ktorí vo voľnom čase zbožňujú pohlcujúce kreatívne projekty.
• LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú.
• LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby spĺňali prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty