LEGO® Ideas 21320 Dinosaurie fosílie

Uč sa o živote na Zemi spred miliónov rokov a vytvor si obdivuhodný výstavný kúsok s touto zberateľskou stavebnicou pre dospelých LEGO® Ideas 21320 Dinosaurie fosílie. Pri stavaní tejto súpravy s 910 dielikmi môžeš využiť svoju tvorivosť; tento zážitok ťa úplne pohltí. Stavebnica je určená pre nadšencov prírodopisu, ktorí ocenia autentické detaily 2 modelov dinosaurích kostier (tyrannosaura rexa a triceratopsa) a kostru okrídleného jaštera (pteranodona). Modely sa zostavujú v mierke 1:32. Dajú sa nastaviť do realistických polôh. Každý model má svoj vlastný stojan, takže si všetky modely môžeš vystaviť spolu s figúrkou kostry človeka tak ako vo vitríne v múzeu. Súpravu dopĺňa ešte minifigúrka paleontológa s rôznymi doplnkami pre zábavné inscenovanie príbehov, do ktorého môžeš zapojiť svoju fantáziu. Táto hračka s archeologickým motívom je bezpochyby skvelým darčekom pre dospelých s témou dinosaurov. Môžu si ju stavať buď sami, alebo zdieľať svoju vášeň pre prírodopis s rodinou a priateľmi.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Súprava dinosaurích fosílií s nádhernými detailmi obsahuje zostaviteľné polohovateľné modely kostier tyrannosaura rexa, triceratopsa a pteranodona v mierke 1:32. Súčasťou každého modelu je stojan na vystavenie, pomocou ktorého si vytvoríš exponáty v LEGO® štýle ako v prírodopisnom múzeu.

• Zahŕňa taktiež 1 figúrku: kostru človeka s výstavným stojanom a minifigúrku paleontológa so zostaviteľnou debničkou a tiež prvky dinosaurieho vajca, kosti, klobúka a kníh, vďaka ktorým môžeš tvorivo stvárňovať rôzne situácie.

• Táto zberateľská hračka z edície LEGO® Ideas na motív dinosaurov obsahuje viac ako 910 dielikov. Čaká ťa obohacujúci zážitok, ktorý ťa úplne pohltí.

• Si v stavaní LEGO® modelov nováčik? Žiadny problém. Táto súprava na paleontologické motívy je vybavená brožúrkou s jednoduchým návodom na stavanie a fascinujúcimi faktami o tyrannosaurovi rexovi, triceratopsovi a pteranodonovi. Nechýbajú ani informácie o tvorcovi – fanúšikovi a LEGO® dizajnérovi tejto súpravy.

• Stavebnica je nádherným darčekom s paleontologickou tematikou pre mládež od 16 rokov a každého, kto je zanietencom pre prírodopis a dinosaurov.

• Modely okrídleného jaštera a dinosaurie modely sú neprehliadnuteľné výstavné kusy. Model kostry t-rexa je najväčší z 3 modelov, meria viac ako 20 cm na výšku a 40 cm na dĺžku.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty