LEGO Hidden Side 70422 Útok na stánok kreviet


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

37,42 €

ks
7+
Odporúčaný vek
579
Počet kociek
5
Počet figúrok


Doprajte svojim malým staviteľom vzrušujúce dobrodružstvo so stavebnicou LEGO® Hidden Side™ 70422 Útok na stánok kreviet. Táto úžasná sada kombinuje zostaviteľný model LEGO a hernú aplikáciu pre plne interaktívny zážitok z hry. Stiahnite si aplikáciu Hidden Side, naskenujte model telefónom a oživte si sadu. Vďaka neustálym aktualizáciám, novým záhadám, ktoré treba vyriešiť, predmetom, ktoré treba nájsť, duchom, ktorých treba chytiť, a mocným duchovným bossom, ktorých treba poraziť, si deti so sadami LEGO Hidden Side užijú úplne nový herný zážitok! Táto súprava pre deti je doslova nabitá skvelým príslušenstvom na hodiny nápaditej hry. Nápis reštaurácie môže byť posadnutý duchom! Súčasťou sú aj minifigúrky dvoch hrdinov so smartfónom, kuchára, čašníčky a zákazníka, ako aj roztomilý psík zo záhrobia. Zaručene si s nimi užijete veľa zábavy. Pri prezeraní cez aplikáciu Hidden Side je kuchyňa plne interaktívna.


Stiahnite si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, nasmerujte telefón na reštauráciu s krevetami a oživte sadu. Pohybujte telefónom a skúmajte meniace sa prostredie modelu.
Táto sada rozšírenej reality obsahuje 6 figúrok: Jack Davids so smartfónom a Parker L. Jackson so smartfónom, šéfkuchár Enzo s dvoma nožmi, Sally s vozíkom a hrnčekom, Ronny a Davidsov pes zo záhrobia, Spencer. 
Súčasťou je aj parádna motokára s miestom pre 2 minifigúrky, prepracovaná kuchyňa reštaurácie a veľký nápis s krevetami, ktoré môže posadnúť duch. 
Stavěj a hraj si s opravdovou stavebnicí a pak jí vdechni život pomocí aplikace. 
Vo fiktívnom mestečku Newbury sa to hemží duchmi a je na deťoch, aby ich chytili. So súpravami LEGO® Hidden Side™ sa vydajú na interaktívne dobrodružstvo a budú sa hrať s modelmi a plniť úlohy v digitálnej aplikácii.
Používanie aplikácie LEGO® Hidden Side™ je ako pohľad cez okno do úžasného a strašidelného sveta, kde na teba čakajú záhady a duchovia, ako napríklad Anomalo. 
Na hranie v rozšírenej realite potrebujete mobilný telefón alebo tablet, ktorý nie je súčasťou súpravy. Kompatibilný s vybranými zariadeniami iOS a Android. Skontrolujte kompatibilitu na stránke lego.com/devicecheck Pred návštevou webovej stránky sa opýtajte rodičov alebo opatrovníkov. 
Krevetová reštaurácia meria viac ako 19 cm na výšku, 32 cm na šírku a 10 cm do hĺbky.Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty