LEGO® Harry Potter™ 76382 Kúzelné momenty z Rokfortu: Hodina premieňania

LEGO® Harry Potter™ Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina transfigurácie (76382) je stavebnica ukrytá vnútri hernej knihy z kociek. Po jej otvorení sa deti ihneď pripoja k hodine transfigurácie profesorky McGonagallovej.Čaro Rokfortu na každom krokuTento okúzľujúci set je plný prvkov a doplnkov, ktoré podnietia nekonečné hry na čarodejníkov. Niektoré sú vstavané, ako skrinka s úložným priestorom, zatiaľ čo s inými, ako sú nábytok a rozkladacia tabuľa, možno voľne pohybovať. Tento magický set Harryho Pottera možno kombinovať s ďalšími setmi v kolekcii. Každý má charakteristickú farbu a jedinečný motív. Po otvorení set deti vtiahne do dobrodružných hodín na Rokforte. Celý rad setov je možné prepojiť a vytvoriť tak 360-stupňový zážitok z hry na Rokforte.Okúzľujúce darčeky pre zvedavé detiAk hľadáte skutočne čarovnú odmenu, LEGO® Harry Potter™ sety ponúkajú rad fascinujúcich darčekov, ktoré potešia všetkých mladých čarodejníkov a čarodejníčky.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

23,11 €

ks
7-11
Odporúčaný vek
229
Počet kociek
3
Počet figúrok

EAN: 5702016913576

• Stavebnica LEGO® Harry Potter™ (76382) Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina transfigurácie je herná knižka z kociek, vnútri ktorej sa ukrýva rokfortská trieda na výučbu transfigurácie z filmov o Harrym Potterovi.

• Obsahuje minifigúrky Hermiony Grangerovej, Rona Weasleyho a profesorky McGonagallovej, tabuľu, 2 lavice, 2 stoličky, truhlicu, úložnú poličku, knihu zaklínadiel a množstvo ďalších autentických doplnkov.

• Vnútri knihy deti objavia hodinu transfigurácie s profesorkou McGonagallovou. Trénovať môžu s množstvom kúzelných pomôcok, no najprv musia pomôcť Ronovi premeniť jeho potkana na čašu.

• Pre deti vo veku od 8 rokov. Vhodné pre malých čarodejníkov a čarodejníčky, ktorí túžia po nových dobrodružstvách s Harrym Potterom.

• Kúzelná stavebnica z radu Čarovné momenty z Rokfortu meria vyše 12 cm na výšku, 8 cm na šírku a 4 cm do hĺbky, takže je dokonale prenosná a zahrať sa s ňou možno všade.

• Súčasťou je niekoľko doplnkov pre ešte viac nápaditej zábavy vrátane čajovej šálky, striebornej čaše a žaby na tréning kúzla transfigurácie. Nechýba ani Ronov potkan, Prašivec.

• Nazbierať možno celú sériu stavebníc, pričom každá z nich je navrhnutá a vyzdobená podľa inej triedy na Rokforte. Dajú sa navzájom prepájať, aby vytvorili inovatívny 360-stupňový herný priestor.

• Všetky stavebnice z radu LEGO® Harry Potter™ obsahujú obľúbené postavy, zábavné prvky a známe lokality z obľúbených filmov. Sú podmanivým, praktickým a zároveň kúzelným darčekom pre malých čarodejníkov.

• Všetky LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Kouzelná odměna pro fandy Harryho Pottera
Kouzelná odměna pro fandy Harryho Pottera
Tato bradavická učebna ukrytá v knížce představuje magický způsob, jak se děti mohou ponořit do dobrodružství plných čar a kouzel.
Zúčastněte se hodiny přeměňování
Zúčastněte se hodiny přeměňování
Kniha ukrývá profesorku McGonagallovou a její učebnu přeměňování. Nechybí Hermiona Grangerová ani Ron Weasley™.
LEGO® Harry Potter™ Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování
Přenosná stavebnice
Přenosná stavebnice
Otevřete knížku a odhalte kouzelná tajemství, která ukrývá.
Prožijte filmové scény
Prožijte filmové scény
Děti mohou prožívat příběhy z Bradavic nebo si vymýšlet vlastní linky.
Více sad = jedinečný zážitek
Více sad = jedinečný zážitek
Vytvořte si 360° model a hrajte si s kamarády.
Spousta herních možností a příležitostí k učení
Spousta herních možností a příležitostí k učení
Tato kouzelná sada obsahuje řadu čarovných prvků a doplňků. Okouzlí také jako model na výstavce.
4 kouzelné chvíle z Bradavic
4 kouzelné chvíle z Bradavic
Edice zahrnuje také stavebnice Hodina lektvarů (76383), Hodina bylinkářství (76384), Hodina kouzelných formulí (76385).

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty