Nové

LEGO Harry Potter 76390 Adventný kalendár

Výnimočný darček na Vianoce pre fanúšikov Harryho Pottera. Tento adventný kalendár LEGO® Harry Potter™ (76390) obsahuje 24 darčekov pre deti na každý decembrový deň až do Vianoc.Kúzelné hračky na ikonické scénky z Harryho PotteraZa každým z 24 okienok kalendára sa ukrýva iný darček. Nájdete tam 6 minifigúrok – Harry Potter, Ron Weasley™, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy™, Dudley Dursley a Griphook – ako aj množstvo úchvatných predmetov a kúzelných doplnkov z filmov o Harrym Potterovi. Pri vyčkávaní na Štedrý deň si deti môžu zahrať úžasnú Harryho cestu z Privátnej cesty na Rokfort s hračkami z kalendára. Čakajú ich hry na listy z Rokfortu, ktoré prilietajú z krbu, zber zlata z Gringottovej banky, nákup školských pomôcok a prvé stretnutie so sovou Hedvigou. Ešte viac zábavy prináša pestrofarebný vĺčok. S toľkými hernými možnosťami kúzlo pretrvá po celý rok! Obsahuje aj 2 náhodné kartičky s čarodejníkmi (spolu je ich 16).


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

25,11 €

ks
7-8
Odporúčaný vek
274
Počet kociek

EAN: 5702016913804

• Pripravte fanúšikov série Harry Potter™ na Vianoce naozaj veselo s týmto úžasným adventným kalendárom LEGO® Harry Potter (76390)! Z každým z 24 okienok sa ukrýva zostaviteľná hračka. Deti si ich môžu postaviť, zahrať sa s nimi a napokon ich vystaviť.
• Súčasťou sú minifigúrky Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermione Granger™, Draco Malfoy™, Dudley Dursley a Griphook a nechýbajú ani zostaviteľné modely, ako je Gringottov trezor so zlatom. Obsahuje aj 2 kartičky s čarodejníkmi.
• Pri vyčkávaní na veľký deň sa deti môžu zahrať na Harryho úžasnú cestu z Privátnej cesty na Rokfort alebo vlastné kúzelné dobrodružstvá s dodanými hračkami.
• Tento kúzelný adventný kalendár Harry Potter™ je ideálnym predvianočným darčekom pre všetkých čarodejníkov a čarodejníčky od 7 rokov. Obsahuje 24 prekvapení, takže zábava potrvá po celý rok.
• 24 darčekov tohto výnimočného adventného kalendára možno ľahko skombinovať s inými LEGO® Harry Potter™ setmi a užiť si tak tvorivé stavanie, nápadité hry alebo si vytvoriť pôsobivé výstavné kúsky.
• Postaviť si možno scénky, ako je napríklad príchod listov z Rokfortu cez krb Dursleyovcov, obed vo Veľkej sieni alebo preprava sovy Hedvigy v klietke a nákup Harryho školských pomôcok.
• Za 24. okienkom sa skrýva farebný vĺčok, ktorý je kľúčom k zábavnej spoločenskej hre vytlačenej na kalendári.
• LEGO® Harry Potter™ sety obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.
• LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty