LEGO® Harry Potter™ 76390 Adventný kalendár

Výnimočný darček na Vianoce pre fanúšikov Harryho Pottera. Tento adventný kalendár LEGO® Harry Potter™ (76390) obsahuje 24 darčekov pre deti na každý decembrový deň až do Vianoc.Kúzelné hračky na ikonické scénky z Harryho PotteraZa každým z 24 okienok kalendára sa ukrýva iný darček. Nájdete tam 6 minifigúrok – Harry Potter™, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Dudley Dursley a Griphook – ako aj množstvo úchvatných predmetov a kúzelných doplnkov z filmov o Harrym Potterovi. Pri vyčkávaní na Štedrý deň si deti môžu zahrať úžasnú Harryho cestu z Privátnej cesty na Rokfort s hračkami z kalendára. Čakajú ich hry na listy z Rokfortu, ktoré prilietajú z krbu, zber zlata z Gringottovej banky, nákup školských pomôcok a prvé stretnutie so sovou Hedvigou. Ešte viac zábavy prináša pestrofarebný vĺčok. S toľkými hernými možnosťami kúzlo pretrvá po celý rok! Obsahuje aj 2 náhodné kartičky s čarodejníkmi (spolu je ich 16).


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Pripravte fanúšikov série Harry Potter™ na Vianoce naozaj veselo s týmto úžasným adventným kalendárom LEGO® Harry Potter™ (76390)! Z každým z 24 okienok sa ukrýva zostaviteľná hračka. Deti si ich môžu postaviť, zahrať sa s nimi a napokon ich vystaviť.

• Súčasťou sú minifigúrky Harry Potter™, Ron Weasley, Hermione Granger, Draco Malfoy, Dudley Dursley a Griphook a nechýbajú ani zostaviteľné modely, ako je Gringottov trezor so zlatom. Obsahuje aj 2 kartičky s čarodejníkmi.

• Pri vyčkávaní na veľký deň sa deti môžu zahrať na Harryho úžasnú cestu z Privátnej cesty na Rokfort alebo vlastné kúzelné dobrodružstvá s dodanými hračkami.

• Tento kúzelný adventný kalendár Harry Potter™ je ideálnym predvianočným darčekom pre všetkých čarodejníkov a čarodejníčky od 7 rokov. Obsahuje 24 prekvapení, takže zábava potrvá po celý rok.

• 24 darčekov tohto výnimočného adventného kalendára možno ľahko skombinovať s inými LEGO® Harry Potter™ setmi a užiť si tak tvorivé stavanie, nápadité hry alebo si vytvoriť pôsobivé výstavné kúsky.

• Postaviť si možno scénky, ako je napríklad príchod listov z Rokfortu cez krb Dursleyovcov, obed vo Veľkej sieni alebo preprava sovy Hedvigy v klietke a nákup Harryho školských pomôcok.

• Za 24. okienkom sa skrýva farebný vĺčok, ktorý je kľúčom k zábavnej spoločenskej hre vytlačenej na kalendári.

• LEGO® Harry Potter™ sety obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.

• LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Adventní dobrodružství plná kouzel
Adventní dobrodružství plná kouzel
Děti si zpestří čekání na Štědrý den 24 překvapeními na motivy Harryho Pottera, s nimiž si užijí spoustu zábavy.
24 zábavných hraček z filmů o Harrym Potterovi
24 zábavných hraček z filmů o Harrym Potterovi
S adventním kalendářem Harry Potter™ a natištěnou deskovou hrou bude čekání na Vánoce s každým dnem ještě kouzelnější.
Adventní kalendář LEGO® Harry Potter™
Nápadité hračky
Nápadité hračky
Prožijte znovu Harryho magickou cestu ze Zobí ulice.
6 exkluzivních minifigurek
6 exkluzivních minifigurek
Přehrávejte si zábavné filmové scény s oblíbenými hrdiny.
Zábavná hra za 24. okýnkem
Zábavná hra za 24. okýnkem
Roztočte to a zahrajte si zábavnou hru natištěnou na kalendáři.
Dokonalý dárek pro adventní období
Dokonalý dárek pro adventní období
Na děti čeká 24 hraček a modelů k posbírání, s nimiž si užiji zábavu samotné, s kamarády nebo s rodinou.
Vánoční dáreček pro fandy Harryho Pottera
Vánoční dáreček pro fandy Harryho Pottera
Okouzlující adventní kalendář je dodáván také se 2 náhodně vybranými sběratelskými kouzelnickými kartami (16 celkem).

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty