LEGO® Harry Potter™ 76384 Kúzelné momenty z Rokfortu: Hodina bylinkárstva

Stavebnica učebne LEGO® Harry Potter™ Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina herbológie (76384) je ukrytá v knihe z kociek. Po jej roztvorení deti vstúpia na hodinu herbológie profesorky Sproutovej v rokfortskom skleníku.Prenosná hodina herbológie v RokforteTáto prenosná stavebnica je plná známych prvkov z filmov Harry Potter™. Niektoré sú vstavané, ako skrinka s úložným priestorom a niektoré, napríklad zavlažovaciu stanicu, možno voľne prenášať. Túto fascinujúcu stavebnicu zo série Harry Potter™ je možné kombinovať s ďalšími v kolekcií. Po otvorení každej z nich objavíte nové dobrodružstvo v triedach Rokfortu. Stavebnice sú navrhnuté charakteristickými farbami a jedinečným motívom a vytvárajú tak 360-stupňový hrací priestor Rokfortu, ktorý môžu deti ďalej objavovať.Kúzelné darčeky pre fanúšikov Harryho PotteraHľadáte odmenu pre nadšenca Harryho Pottera? Na výber je množstvo LEGO® Harry Potter™ setov navrhnutých tak, aby očarili a podnietili detskú fantáziu.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Stavebnica LEGO® Harry Potter™ (76384) Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina herbológie predstavuje knihu z kociek, vnútri ktorej sa skrýva rokfortský skleník, v ktorom prebieha hodina herbológie.

• Obsahuje minifigúrky Cedrica Diggoryho, Nevilla Longbottoma a profesorky Sproutovej, knihu zaklínadiel, tekvicový záhon, zalievaciu stanicu s vedierkom a zlatým kohútikom a pozadie s motívom skleníka.

• Pod obálkou knihy deti nájdu hodinu herbológie s profesorkou Sproutovou. Skrýva sa tam záhradkárske príslušenstvo a začarované rastliny, s ktorými môžu cvičiť čary. Pozor na hrozivú mandragoru!

• Pre deti vo veku od 8 rokov. Skvelý darček pre malých čarodejníkov a čarodejnice, ktorí hľadajú jedinečný spôsob, ako zažiť kúzlo a vzrušenie z filmov Harry Potter™.

• Kúzelná stavebnica z radu Čarovné momenty z Rokfortu meria vyše 12 cm na výšku, 8 cm na šírku a 4 cm do hĺbky, takže má ideálne rozmery a je skvele prenosná. Taktiež skvele vyzerá vystavená na poličke.

• Obsahuje autentické doplnky, ako je strieborná lopatka, záhradné nožnice a prostredie skleníka, ktoré deti poznajú zo známych scén filmov Harry Potter™.

• Nazbierať možno aj ďalšie sety zo série. Všetky sú navrhnuté podľa inej kúzelnej triedy a po ich spojení vytvárajú 360-stupňový zážitok z hry na Rokforte.

• Všetky sety zo série LEGO® Harry Potter™ sú plné postáv, prvkov a miest z čarodejníckych filmov, ktoré deti okúzlia a inšpirujú vymýšľať hry plné fantázie.

• LEGO® stavebné dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® stavebnice testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty