LEGO Harry Potter 75978 Priečna ulica

Lego Harry Potter 75978 Příčná ulice
Ľutujeme, predaj zvoleného produktu skončil.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

Toto LEGO predávame ako zberateľský kus bez možnosti odpočtu DPH!
Takto stavebnice Priečna ulica (75978) od LEGO® Harry Potter ™ veľmi verne zachytáva najkúzelnejší uličku s obchodmi v Londýne. Nepochybne poteší fanúšikov filmov s Harry Potterom vo veku od 16 rokov.
Kultový obchody nabité autentickými detailmi z filmov
Pôsobivý model meria cez meter na šírku a vďaka svojim rozmerom zachytáva toto rušné centrum s čarodejníckymi potrebami v úplnosti. Za veľkolepými priečeliami sa ukrývajú prepracované interiéry, fascinujúce funkcie a dobre známe postavy. Prezrite si prútiky u Ollivandera; zastavte sa na autogramiáde Gilderoya Lockharta v kníhkupectve tohto obchodu, urobil tak iba preto; kúpte si lektvar lásky v výmyslov; preskúmajte výrobky a pomôcky v obchode s písacími potrebami Scribbulus ™, v Prvotriednych potrebách pre metlobal alebo vo Zmrzlinářství Floreana Fortescuea a v redakcii Denného Proroka.
Parádny zberateľské stavebnice
Rozsiahla rad LEGO modelov a stavebníc otvára fanúšikom Harryho Pottera bránu do ríše nevyčerpateľné kreatívnej zábavy a výstavných modelov.
Tento rozsiahly výstavný model Šikmej uličky (75978) od LEGO® Harry Potter ™ prináša fanúšikom filmov s Harry Potterom vo veku od 16 rokov príležitosť postaviť tú najkúzelnejší uličku s čarodejníckymi obchodmi v Londýne.Súčasťou je Ollivanderov obchod s palicami, predajňa písacích potrieb Scribbulus ™, Prvotriedne potreby pre metlobal, Zmrzlinářství Floreana Fortescuea, kníhkupectvá tohto obchodu, urobil tak iba preto, kratochvíľne kúzelnícke pikle a vchod do redakcie Denného Proroka.Autentické doplnky a dobre známe minifigúrky z filmov s Harry Potterom umožňujú vytvoriť "živý model" s nekonečnými možnosťami úprav a vymýšľanie nových príbehov.Táto náročná stavebnice predstavuje vhodný vianočný alebo narodeninový darček pre deti, fanúšikov Harryho Pottera, nadšencov do modelov a milovníkov LEGO® sád od 16 rokov.Model Priečne ulice od LEGO® Harry Potter ™ meria cez 29 cm na výšku, 102 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a ponúka nepreberné množstvo autentických detailov.Nie sú potrebné žiadne batérie. Táto modulárna stavebnica prináša bezprostredné a plnohodnotný staviteľský zážitok. Dokonca aj preslávený vchod do predajne kratochvíľne kúzelníckej pikle je ovládaný ručne.Ak zvažujete kúpu tohto pozoruhodného modelu pre niekoho, kto je vo svete LEGO® stavebníc nováčikom, nebojte sa - súčasťou je zrozumiteľný, tlačený návod. Stačí otvoriť krabicu a zábavné stavanie môže začať!Stavebnica radu LEGO® Harry Potter ™ ponúkajú obľúbené postavy, úžasné funkcie a dobre známe miesta z populárnych filmov. Jedná seo ideálny darček pre všetkých, ktorí chcú znovu zažiť magickú atmosféru filmovej série.LEGO® stavebnice spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy tak, aby všetky kocky boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké spájanie a rozoberanie - nie sú potrebné žiadne kúzla!Všetky LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné štandardy na svete.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty