LEGO® Harry Potter™ 75967 Zakázaný les: Stretnutie Grawpa a profesorky Umbridgeovej

Fanúšikovia filmov Harry Potter™ si vďaka súprave LEGO® Harry Potter™: (75967) Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou môžu vytvoriť čarovný svet plný obrov, kentuarov a kúzelných stromov Zakázaného lesa. Minifigúrky a bájne tvory Zakázaného lesa Deti môžu vstúpiť do Zakázaného lesa spolu s 3 minifigúrkami, Harrym Potterom, Hermionou Grangerovou a Dolores Umbridgeovou, a pomocou kúzla otvoriť mohutný strom, ktorý ukrýva niekoľko doplnkov: lampáš, kosť a morčaciu nôžku. Súčasťou súpravy sú dve figúrky kentaurov, polohovateľná figúrka obra Grawpa, ktorou deti môžu zodvihnúť profesorku Umbridgeovú a odviesť ju… úplne kdekoľvek. Vaši malí čarodejníci a čarodejníčky si zamilujú hry na klasické scény z filmov Harry Potter™ i vymýšľanie vlastných kúzelných dobrodružstiev. Tá najlepšia hračka pre fanúšikov Harryho Pottera Ak hľadáte špeciálny darček na narodeniny alebo Vianoce, hračky zo série LEGO® Harry Potter™ sú skvelou voľbou: dávajú deťom možnosť zahrať sa na klasické scény z filmov s ich obľúbenými postavami a fantastickými tvormi, takže svet čarodejníkov bude len v ich rukách.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Táto obľúbená hračka inšpirovaná filmom Harry Potter™ a Fénixov rád malých čarodejníkov motivuje tvorivo myslieť, riešiť problémy a vymýšľať si zábavné príbehy a dobrodružstvá v Zakázanom lese.

• Fanúšikovia filmov Harry Potter™ majú možnosť kúzliť spolu s 3 minifigúrkami, Harrym Potterom, Hermionou Grangerovou a Dolores Umbridgeovou, 2 kentaurami, polohovateľným obrom Grawpom a stromom, ktorý ukrýva lampáš, kosť a morčaciu nôžku.

• Zabavte sa spolu s deťmi na ceste do Zakázaného lesa, v ktorom môžu otvoriť strom a nájsť v ňom prekvapenia, stretnúť čarovné tvory a konečne sa vysporiadať s krutou Dolores Umbridgeovou raz a navždy!

• Stavebnica LEGO® Harry Potter™ (75967) Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou je obľúbeným narodeninovým darčekom pre deti staršie ako 7 rokov, ktoré zbožňujú akčné súpravy a štýlové stavebnice.

• Uzavretý strom meria vyše 12 cm na výšku a figúrka Grawpa je vysoká asi 13 cm, takže deti sa môžu zahrať na kúzelné dobrodružstvá vo veľkom a následne si stavebnicu vystaviť.

• Batérie nie sú potrebné. S touto praktickou Harry Potter™ hračkou si deti užijú nekonečné množstvo zábavy kedykoľvek a kdekoľvek.

• Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu okamžite pustiť do stavania a hrania. A pre ešte viac zábavy ju môžu skombinovať s inými hračkami zo série LEGO® Harry Potter™.

• LEGO® Harry Potter™ súpravy pretvárajú napínavé scény z filmov vďaka obľúbeným postavám, úžasným stvoreniam a miestam. S týmito súpravami plnými funkcií sú čary v rukách detí.

• LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy vodvetví, ktoré zabezpečujú, že všetky kocky sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Nie sú na to potrebné žiadne čary!

• LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty