LEGO® Friends 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli

Umožnite deťom stať s hrdinami na misii vyslobodiť sloníča z močiaru! Záchrana sloníčaťa v džungli (41421) je ukrytá v stavebnici plnej inšpiratívnych prvkov. Spojte ruky s dievčatami zo série LEGO® Friends a strávte s deťmi hodiny plné dobrodružstva. Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers. Akcia na plné obrátky Malí nadšenci autíčok si dramatickú jazdu v štýlovej dodávke bezpochyby zamilujú. Je vybavená lopatkou, s ktorou možno bahno odhrabávať, a hákom na vytiahnutie zvieraťa z močiara. K fialovej dodávke možno pripevniť parádny príves a mláďatko tak odviezť do bezpečia. Skvelý vianočný darček pre deti, ktoré zbožňujú hry nabité akciou. Záchranné súpravy so zvieratkami zo série LEGO® Friends rozširujú detské obzory pri akčných a tvorivých hrách plných zábavy. Digitálna pomôcka k stavaniu Návod Instructions PLUS je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions. Tento digitálny interaktívny návod má funkciu priblíženia a otočenia, ktoré deťom pomáhajú pri stavaní. Postavte si súpravu so štýlom!


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

15,93 €

ks
5+
Odporúčaný vek
203
Počet kociek
2
Počet figúrok

EAN: 5702016619065

• Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.

• Doprajte malým milovníkom zvierat dobrodružný darček s motívom džungle v podobe súpravy Záchrana sloníčaťa v džungli (41421). Obsahuje stavebnicu lesného prostredia a dodávky, ktoré podnietia neobmedzené tvorivé hry.

• Súčasťou súpravy sú dve zostaviteľné minibábiky, sloníča a množstvo štýlových doplnkov vrátane vysielačky a fľašky na kŕmenie mláďat, ktoré sú zdrojom hodín praktickej a tvorivej zábavy.

• Deti môžu pomocou vysielačky privolať pomoc, doraziť k močiaru na dodávke, vytiahnuť slona pomocou navijaka, nakŕmiť ho, starať sa oň a následne ho odviezť do bezpečia.

• Zháňate ten dokonalý darček na narodeniny alebo Vianoce pre bláznivých milovníkov zvierat vo veku nad 6 rokov? Ste na správnom mieste! Táto súprava predstavuje bránu do sveta LEGO® Friends, no zároveň poteší aj deti, ktoré už sú nadšenými fanúšikmi rovnomenného seriálu.

• Stavebnica džungle meria vyše 10 cm na výšku a 9 cm na šírku, takže ju možno bez problémov odložiť. Taktiež je kompatibilná aj s ostatnými LEGO® súpravami. Deti tak môžu fialovú dodávku odviezť k iným LEGO® stavebniciam, ktoré majú doma.

• Na dokončenie tejto misie v džungli nie sú potrebné žiadne batérie. Stačí vytrvalosť, odhodlanie a pomoc LEGO® Friends minifigúrok Stephanie a Emy.

• LEGO® súpravy sa dodávajú so zrozumiteľným návodom a práve to z nich robí tie najlepšie hračky pre deti. Nenechajte si ujsť návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO® Building Instructions, v ktorej si deti môžu model priblížiť a všelijako ho otáčať.

• Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v odvetví a prísne kritériá kvality spoločnosti LEGO® Group, vďaka čomu sa dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť, keď príde čas na novú stavbu.

• LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme mali istotu, že každá súprava zo série LEGO® Friends spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Môžu dokonca odolať aj váhe sloníčaťa…

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty