LEGO® DUPLO® 10949 Zvieratká z farmy

Univerzálna stavebnica LEGO® DUPLO® Mesto : Veselé zvieratká na farme (10949) zapája batoľatá do nápaditých hier a napomáha rozvoju ich hlavných schopností s pomocou 4 roztomilých zvieratiek na farme. Rozvíjajte schopnosti detí pomocou zvieratiek Deti a rodičia zažijú zábavné a nápadité hry so zlatučkým prasiatkom, ovečkou, kačičkou a mačkou. Tieto 4 roztomilé zvieratká na farme sú ako stvorené pre predškolákov. Keď sa budú malí milovníci zvierat starať o svojich miláčikov, kŕmiť ich alebo ukladať ich do postieľky v stodole, budú si zároveň zlepšovať jemnú motoriku a budovať sociálny či emočný rozsah. Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá Hračky LEGO® DUPLO® zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO® môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz
• Potešte malého milovníka zvierat stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto : Veselé zvieratká na farme (10949). Tieto 4 roztomilé zvieratká sľubujú nekonečné hodiny plné nápaditých vzdelávacích hier. Stavebnica obsahuje figúrku prasiatka, ovečky, kačičky a mačky, ktoré majú krásne farby a sú špeciálne navrhnuté pre malé detské rúčky. Nájdete v nej aj stodolu a balík slamy s realistickou textúrou. Deti si môžu pri starostlivosti o zvieratká, ako je napríklad ich kŕmenie alebo ukladanie do postieľky v stodole, rozvíjať jemnú motoriku a budovať sociálny a emočný rozsah. Táto pôvabná a odolná stavebnica predstavuje skvelý darček pre deti vo veku od 2 rokov na Vianoce, sviatky, narodeniny alebo preto, že si to skrátka zaslúžia! Meria vyše 10 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky – hoci sa dá rôzne preskupovať a jednoducho kombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO® Farma. Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú modely zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer. Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti. Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969. LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame padať na zem, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.
Budujte dovednosti se zvířátky pro nejmenší
Budujte dovednosti se zvířátky pro nejmenší
Se 4 roztomilými zvířátky se mohou malí farmáři ponořit do nápaditého hraní, při kterém se toho spoustu naučí.
Pečujte a hrajte si
Pečujte a hrajte si
Potěšte děti ve věku od 2 let touto rozkošnou 11dílnou sadou, ve které najdou model stodoly a prasátko, ovečku, kačera a kočičku.
LEGO® DUPLO® Město: Zvířátka z farmy
Nekonečná dobrodružství z farmy
Nekonečná dobrodružství z farmy
Zvířecí figurky a doplňky slouží jako inspirace k nápaditému hraní.
Model stodoly a další doplňky
Model stodoly a další doplňky
Parádní detaily jako balík sena inspirují ke hraní rolí.
Stavějte a budujte
Stavějte a budujte
Stavebnice přispívá k rozvoji jemných motorických a emočních dovedností.
Stavění pro malé dětské ručičky
Stavění pro malé dětské ručičky
Díky barevným dílkům navrženým speciálně pro malé ručky a jednoduchému obrázkovému návodu bude stavění hračka.
Všestranná odměna pro předškoláky
Všestranná odměna pro předškoláky
Jedná se o skvělý dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoliv jiné příležitosti. Sadu lze kombinovat s dalšími produkty LEGO® DUPLO®.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty