LEGO® DUPLO® 10913 Box s kockami

Táto zábavná hračka na rozvoj zručností obsahuje kocky a dieliky, ktoré batoľatám pomôžu objaviť čaro praktických a tvorivých hier. Známe objekty stimulujú myseľ detí a farebné útvary podnecujú k zábave. Práve preto je LEGO® DUPLO® začiatočnícka súprava dokonalou inšpiráciou pre malých staviteľov. Vzdelávacia hračka pre batoľatá! V odolnom úložnom boxe nájdete auto s pohyblivými kolesami, strechu, okno, kvety, chlieb, DUPLO® figúrky, očíslované kocky 1, 2, 3 a celú škálu originálnych kociek v plejáde príjemných farieb. Kombinovaním kociek a dielikov v nekonečnom mori herných možností sa rodičia môžu podeliť so svojimi malými staviteľmi o radosť zo stavania a zároveň na vlastné oči vidieť, ako prechádzajú významnými vývojovými míľnikmi. Skvelé darčeky pre predškolákov! S DUPLO® súpravami budú mať malí stavitelia možnosť tvorivo sa hrať a vyjadriť sa vlastnými rúčkami. Farebné a ľahko uchopiteľné dieliky podnietia predstavivosť vašich najmenších, sú bezpečné, čisté a ľahko prenosné.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Hranie a stavanie s touto kombináciou LEGO® DUPLO® kociek a dielikov vhodnou pre batoľatá posilní kreatívne myslenie, schopnosti riešenia problémov, vizuálne a priestorové schopnosti, ako aj jemnú motoriku vašich malých staviteľov.

• Súčasťou je 65 farebných kociek a známych dielikov pre rozvoj myslenia batoliat vrátane auta s pohyblivými kolesami, strechy, okna, kvetov, chlebíka, DUPLO® figúrok a očíslovaných kociek 1, 2, 3.

• Kombinovaním kociek a dielikov v nekonečnom mori herných možností sa rodičia a opatrovatelia môžu podeliť so svojimi malými staviteľmi o radosť zo stavania a zároveň na vlastné oči vidieť, ako prechádzajú významnými vývojovými míľnikmi.

• Vďaka svojim bezpečným, farebným a ľahko uchopiteľným kockám a dielikom je táto vzdelávacia hračka pre batoľatá skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 18 rokov.

• Všetky tieto zaujímavé farby, tvary, predmety, figúrky a čísla sú prakticky uložené v peknom LEGO® DUPLO® boxe. Objavte ešte viac nápaditej zábavy v kombinácii s ďalšími DUPLO® súpravami.

• Túto stavebnicu poháňa detská tvorivosť – batérie nie sú potrebné! Táto praktická hračka bez potreby batérií zdokonalí jemnú motoriku detí, posilní ich schopnosť riešenia problémov a umožní im tvoriť vlastnými rukami.

• Otvorte úložný box a zábava vo svete fantázie sa môže hneď začať! Rodičia i deti nájdu inšpiráciu v jednoduchej príručke a keď raz začnú stavať, kreatívna zábava sa nikdy nekončí!

• LEGO® DUPLO® súpravy sú skvelým darčekom pre predškolákov. Nakopnú detskú predstavivosť, podporujú samostatné hranie a vývoj ich myslenia.

• LEGO® DUPLO® začiatočnícke súpravy spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu drobné rúčky vašich detí budú môcť kocky ľahko zdvíhať a premiestňovať. Robíme to tak už od roku 1969!

• V LEGO® Group LEGO® DUPLO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá DUPLO® stavebnica spĺňa globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Stavebnice s úložným boxem
Stavebnice s úložným boxem
Zábavná vývojová sada plná kostek a dílků, které povzbuzují ke kreativnímu hraní. Součástí je box pro snadné skladování.
Inspiruje k tvůrčímu stavění
Inspiruje k tvůrčímu stavění
Pestrobarevné kostky uzpůsobené malým ručkám mohou děti skládat, jak jen budou chtít.
LEGO® DUPLO® Classic Box s kostkami
Ukažte dětem čísla
Ukažte dětem čísla
Díky kostkám s čísly se děti naučí více než jen barvy.
Hrajte si spolu kreativně
Hrajte si spolu kreativně
Známé předměty a tvary zažehnou jiskru dětské představivosti.
Vdechněte běžným věcem život
Vdechněte běžným věcem život
Postavte si zábavné předměty, které děti znají a milují!
Jednoduchá začátečnická sada
Jednoduchá začátečnická sada
Z kostek uzpůsobených malým dětem můžete stavět podle jednoduchého návodu. Pro ještě více zábavy je nakombinujte s dalšími sadami.
Součástí jsou 2 LEGO® DUPLO® figurky
Součástí jsou 2 LEGO® DUPLO® figurky
A také 65 kostek a dílků v různých moderních barvách.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty