LEGO DUPLO 10958 Tvorivá oslava narodenín

Nastal čas osláv so súpravou na tvorivú oslavu narodenín (10958) zo série LEGO® DUPLO® Classic! Táto všestranná súprava prekypuje pestrofarebnými kockami a dielikmi a je tak zdrojom hodnotných hier.Nekonečné herné možnostiPodporte fantáziu a rozvoj zručností detí so súpravou tvorivej oslavy narodenín zo série LEGO DUPLO. Táto pestrofarebná kombinácia kociek ponúka nekonečné možnosti učenia hrou. Tí najmenší si môžu s pomocou rodičov postaviť mnoho inšpiratívnych modelov či čokoľvek iné podľa svojich predstáv – narodeninovú tortu, pohostenie na párty, darčeky či figúrky, s ktorými sa môžu zahrať vo väčšom počte.Vzdelávacie stavebnice pre batoľatáLEGO DUPLO súpravy sú skvelým darčekom pre batoľatá. Vďaka svojim farebným a ľahko uchopiteľným dielikom, ktoré podnecujú predstavivosť a podporujú možnosti nekonečného hrania, prenechávajú tvorivosť v rukách predškolákov.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

  

46,20 €

ks
0-4
Odporúčaný vek
200
Počet kociek
2
Počet figúrok

• Táto hodnotná súprava tvorivej oslavy narodenín zo série LEGO® DUPLO® (10958) prekypuje farebnými kockami a dielikmi, ktoré malých staviteľov zavedú do sveta praktického stavania a hravého učenia.
• Inšpirujte hlavičky detí 200 farebnými kockami rôznych zábavných tvarov vrátane hviezdičky či melóna. S touto všestrannou stavebnicou sa deti už nikdy nebudú chcieť prestať hrať a vzdelávať.
• Z týchto kociek pre batoľatá možno postaviť narodeninovú tortu, darčeky, občerstvenie na párty, čísla a mnoho ďalšieho. Pri stavaní inšpiratívnych modelov alebo čohokoľvek iného môžu deťom pomôcť rodičia.
• Vhodné pre deti vo veku od 18 mesiacov. Táto zábavná vzdelávacia hračka pre batoľatá obsahuje dieliky, ktoré malé rúčky dokážu jednoducho zdvíhať a premiestňovať. Je tak skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť.
• Táto 200-dielna súprava ponúka nekonečné herné možnosti Objavte ešte viac zábavy v kombinácii s ďalšími LEGO® DUPLO® súpravami.
• Rodičia si môžu so svojimi najmenšími postaviť celú škálu nápaditých modelov vďaka jednoduchému návodu. Súprava obsahuje množstvo inšpiratívnych dielikov, s ktorými si deti užijú zábavné tvorivé stavanie a posunú hranice svojej fantázie.
• Všetky LEGO® DUPLO® súpravy navrhnuté odborníkmi majú nápadité prvky, ktoré podporujú neobmedzené hry rozvíjajúce zručnosti pre tých najmenších a rodičov.
• LEGO® DUPLO® súpravy spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
• LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty