LEGO DUPLO 10925 Izbička na hranie

LEGO® DUPLO® izbička na hranie je plná kreatívnych možností a do hry môžete dokonca zapojiť aj balenie v tvare domčeka. Vďaka moderným farbám, zaujímavým funkciám a figúrkam budú malé hlavičky a ich rúčky ponorené do hry celé hodiny! Vzdelávacia hračka na rozvoj zručností pre batoľatá V izbičke na hranie môžu deti vymyslieť tvorivé príbehy s figúrkami chlapčeka a dievčatka a rozvíjať tak svoju jemnú motoriku. Hračkárska škola ponúka kopec príležitostí na predškolské vzdelávanie. Deti v nej môžu dokonca osláviť narodeniny s hračkami, zmrzlinou, darčekmi a balónmi. K stavaniu a zábave sa môžu pripojiť aj rodičia a prežiť vzácne vývojové míľniky so svojimi malými staviteľmi. Hračka na vymýšľanie príbehov pre deti LEGO DUPLO kreatívne súpravy pre deti vkladajú nespočetné možnosti hrania, vyjadrenia sa a poznávania do rúk vašich najmenších. Tieto vzdelávacie hračky pre batoľatá a predškolákov podporujú učenie prostredníctvom vymýšľania príbehov, známych postáv a tvorivého stavania.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

12,65 €

ks
0-4
Odporúčaný vek
15
Počet kociek
2
Počet figúrok

EAN: 5702016618143

• Škatuľu, v ktorej je súprava uložená, je možné premeniť na všestrannú izbičku na hranie plnú farebných hračiek a detailne spracovaných figúrok a zároveň zabávať a vzdelávať svojich najmenších prostredníctvom nekonečného tvorivého hrania.
• Balenie v tvare domčeka je skvelé na hranie i ako úložný priestor. Obsahuje všetky kocky a dieliky, ktoré deti potrebujú, aby sa mohli zahrať na narodeninovú oslavu a mnoho iného. Súčasťou sú tiež súčasné figúrky a množstvo hračiek a doplnkov.
• Batoľatá sa môžu v LEGO® DUPLO® izbičke zahrať na kreatívne príbehy, učiť sa v hračkárskej škole a usporiadať narodeninovú oslavu. Pre ešte viac zábavy môžete túto súpravu skombinovať so súpravou LEGO® DUPLO® Mestská izbička na spanie (10926).
• Vďaka rozkošným figúrkam a farebným ľahko uchopiteľným kockám je táto vzdelávacia hračka pre batoľatá skvelým darčekom pre deti vo veku nad 2 roky a každý deň je s ňou taký skvelý ako narodeniny!
• Izbička na hranie s nábytkom meria vyše 10 cm na výšku, 12 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Balenie v tvare domčeka je možné použiť ako úložný box na kocky a dieliky a zároveň rodičom umožňuje túto tvorivú hračku vziať kdekoľvek.
• Poháňané detskou fantáziou! Praktické hračky bez potreby batérií posilňujú kreativitu, predstavivosť a praktické zručnosti detí a zároveň im umožňujú tešiť sa z vlastných výtvorov.
• Otvorte balenie v tvare domčeka a tvorivá zábava sa môže hneď začať. Pre ešte viac zábavy si vypočujte DUPLO narodeninovú pesničku a iné DUPLO pesničky na adrese LEGO.com/DUPLO/Songs.
• Zaveďte svojich predškolákov do známych príbehov plných rozkošných postáv a nápaditej zábavy so sériou LEGO® DUPLO® Mesto. Tieto šikovné DUPLO začiatočnícke súpravy podporujú možnosti tvorivého vymýšľania príbehov, ktoré rozvíja detské myslenie.
• LEGO® DUPLO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – robíme to tak už od roku 1969.
• V spoločnosti LEGO Group LEGO® DUPLO® kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty