LEGO City 60290 Skatepark

Skatepark (60290) zo série LEGO® City ukrýva všetko, čo deti na poriadne skejterské podujatie potrebujú – malú rampu, U-rampu, hojdačku a skejterské zábradlie. Navyše si deti môžu sadu rozšíriť a vybudovať vlastné mesto vďaka cestným doštičkám, ktoré sú súčasťou balenia. Samozrejme, hodiny zábavy a obdivovania sú isté vďaka minifigúrkami BMX cyklistu, športovca na invalidnom vozíku a skejterovi.Ideálne pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokovStavebnica sa dodáva so zrozumiteľným tlačeným návodom a interaktívnymi návodom Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Ten má nástroje na približovanie a otáčanie modelov, s ktorými sa aj malí LEGO stavitelia stanú majstrami.Tvorivý svet LEGO CityLEGO City stavebnice ponúkajú vzrušujúci staviteľský zážitok. Deti sa s nimi zahrajú na vynaliezavé príbehy inšpirované skutočným životom plné prepracovaných budov, realistických vozidiel a inšpiratívnych postáv.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

  

23,08 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
179
Počet kociek
4
Počet figúrok

• Táto akčná stavebnica LEGO® City Skatepark (60290) úplne rozprúdi tvorivosť detí. Dokonalá voľba pre chlapcov a dievčatá vo veku od piatich rokov, ktorá inšpiruje hru bez obmedzení inšpirovanú scenárom zo života.
• Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie hračkárskeho skateparku, ktorý obsahuje LEGO® podložku s cestou, prekážky, vlajky, rampy a hojdačku, ako aj nákladiak a jazdca na BMX, atléta na vozíčku a skatera.
• Umožnite deťom usporadúvať cool skaterské podujatia a predvádzať dychberúce kúsky a triky. Vďaka podložke s cestou ho môžu spojiť s inými sadami podložiek s cestou a rozšíriť si tak mesto.
• Tento LEGO® City Skatepark predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti, ktoré milujú nápaditú hru na postavy.
• Po zostavení meria skatepark viac než 12 cm na výšku, 19 cm na šírku a 22 cm do hĺbky. Nákladiak má rozmery 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
• LEGO® doplnky v tejto sade zahŕňajú prilby pre minifigúrky skaterov, mobilný telefón a prvky nápoja Vita Rush.
• Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Tento interaktívny návod deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
• Sady zo série LEGO® City My City obsahujú budovy s množstvom funkcií, cool vozidlá a skvelé postavy, ktoré znázorňujú život zábavným a vzrušujúcim spôsobom. Deti si pri stavaní a hre môžu rozvíjať kľúčové životné zručnosti.
• Všetky LEGO® kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
• LEGO® City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá sada spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty