LEGO® City 60243 Prenasledovanie palicajnou helikoptérou

Deti si zamilujú túto stavebnicu LEGO® City Prenasledovanie policajnou helikoptérou (60243), ktorej súčasťou je policajná helikoptéra s funkčnou reťazou s magnetom. Malí ochrancovia zákona sa môžu pridať k Samovi Grizzledovi, hrdinovi televízneho seriálu LEGO® City, v jeho misii chrániť mesto pred zločincom Snake Rattlerom. A vďaka dodávke, motorke a policajnej štvorkolke je scéna pripravená na akčné dobrodružstvá! Cool hračka pre deti Súčasťou tejto LEGO® City stavebnice je návod na stavanie. Alebo môžete prejsť na web a stiahnuť si Instructions PLUS, súčasť aplikácie LEGO® Life pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod na stavanie so skvelými nástrojmi na približovanie a otáčanie zobrazenia rýchlo zmení nádejných staviteľov LEGO® hračiek na majstrov v odbore! Realistické dobrodružstvá pri hre na postavy Policajné LEGO® City stavebnice ponúkajú vzrušujúci zážitok z hry a stavania s modelmi a postavami, ktoré vyobrazujú skutočný mestský život zábavným a nápaditým spôsobom.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Táto LEGO® City stavebnica s viacerými vozidlami (60243) obsahuje helikoptéru so silným magnetom na zdvíhanie magnetických predmetov vrátane únikového vozidla zločincov! Skvelá hračka pre deti, ktoré obľubujú zábavné naháňačky áut.

• Vezmite Sama Grizzleda, hrdinu televízneho seriálu LEGO® City, vodiča štvorkolky, zločinca Snake Rattlera a jeho komplica. Pridajte k nim helikoptéru so zdvíhacím magnetom, únikovú dodávku a motorku a scéna je pripravená na hru bez obmedzení!

• Drobní bojovníci proti zločinu môžu zdvíhať a prepravovať únikové vozidlo zločincov tak, že prichytia magnet helikoptéry k ukradnutému sejfu na korbe dodávky. Helikoptéra má navyše miesto pre všetky štyri minifigúrky.

• Hľadáte skvelé hračky pre deti od 5 rokov? Táto stavebnica je skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov stavebníc LEGO® City a deti, ktoré milujú akciou nabitú hru na postavy. Vyžaduje len základné zručnosti.

• V zostavenom stave má helikoptéra Sama Grizzleda viac než 11 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 26 cm na šírku. Snake Rattlerova úniková dodávka má viac než 5 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

• Vyžaduje batérie? Nie, túto stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou. Stačí otvoriť vrecká s kockami a hra sa môže ihneď začať!

• Súčasťou tejto stavebnice je jednoduchý tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod na stavanie pre začínajúcich staviteľov. K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre inteligentné zariadenia.

• Rozpútajte zábavu a vzrušenie z LEGO® City policajných stavebníc s budovami, vozidlami a postavami, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú vašim deťom rozvíjať svoje fyzické zručnosti a sebavedomie.

• LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO® City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.

• V spoločnosti LEGO® Group LEGO® City dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Akce ve vzduchu s leteckou policií
Akce ve vzduchu s leteckou policií
Akční policejní stavebnice od LEGO® City s modelem vrtulníku se silným magnetem umožňujícím zvednutí dodávky na útěku.
Vzrušující dobrodružství v LEGO® City
Vzrušující dobrodružství v LEGO® City
Malí bojovníci se zločinem mají jedinečnou šanci dopadnout s pomocí čtyřkolky a vrtulníku nechvalně proslulého padoucha Snakea Rattlera.
LEGO® City Pronásledování s policejní helikoptérou
Silný zvedací magnet
Silný zvedací magnet
Dopadněte zločince a dopravte je rovnou do vězení.
Sada s více vozidly
Sada s více vozidly
Parádní vozidla a postavy jsou zárukou spousty vzrušujících příběhů.
Příběhy, které děti pohltí
Příběhy, které děti pohltí
Realistické prvky podněcují dětskou představivost.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
S digitálním návodem Instructions PLUS si mohou děti v aplikaci LEGO® Life model při stavění prohlížet, přibližovat a otáčet.
Kdo vlastně před kým utíká?
Kdo vlastně před kým utíká?
Součástí této policejní stavebnice LEGO® City jsou minifigurky policistky, lupičky, Sama Grizzleda a Snakea Rattlera.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty