LEGO® BrickHeadz 40381 Monkey King

Fanúšikovia LEGO® Monkie Kida si zamilujú stavanie vlastnej skvostnej verzie LEGO® BrickHeadz Monkey Kinga (40381). Tento úžasný malý model legendárnej postavy z klasického čínskeho románu Putovanie na západ prináša zábavu či už pri samostatnom stavaní, alebo spolu s kamarátmi či doma s rodinou. Obsahuje ilustrovaný návod s pokynmi krok za krokom, takže aj nováčikovia vo svete LEGO® stavebníc môžu stavať s istotou. Táto zberateľská hračka môže byť nápadom na zábavný darček pre tvorivé deti vo veku od 10 rokov. Súčasťou je aj podložka, pomocou ktorej vytvoríte neprehliadnuteľný výstavný model.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

23,66 €

ks
9+
Odporúčaný vek
175
Počet kociek

EAN: 5702016656749

• Fanúšikovia LEGO® Monkie Kida si zamilujú stavanie vlastnej verzie LEGO® BrickHeadz Monkey Kinga (40381) a jeho vystavenie ako štýlového modelu. Táto verzia nanovo stvárňuje detaily legendárnej postavy z klasického románu Putovanie na západ.

• Táto 175-dielna LEGO® stavebnica sa skvelo hodí ako darček na narodeniny alebo Vianoce, či ako prekvapenie pri akejkoľvek príležitosti pre deti vo veku od 10 rokov. Súčasťou je návod s obrázkami, takže aj nováčikovia vo svete LEGO® stavebníc môžu stavať samostatne.

• Táto LEGO® figúrka Monkey Kinga zostavená z kociek obsahuje aj podložku na vystavovanie. Meria 12,8 cm na výšku, takže ak bude vystavená, nezaberie veľa miesta, no zato určite pritiahne pohľady kohokoľvek, kto sa ocitne blízko nej.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty