LEGO 45300 WeDo 2.0 Základná súprava

LEGO 45300 WeDo 2.0 Základná súprava
Ľutujeme, predaj zvoleného produktu skončil.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

Všetky menšie prieskumníkov od 7 rokov určite poteší stavebnice LEGO Education WeDo 2.0 Core Set. Od ostatných svojho druhu sa výrazne líšia, čo setu značne pridáva na atraktivite. Nejedná sa o "obyčajnú" LEGO stavebnicu, táto ukrýva niečo navyše. Tým "niečím" je praktické riešenie STEM založené na najnovších vedeckých normách slúžiacich k rozvoju zvedavosti a vedeckých zručností študentov. To v sebe kombinuje kostečky LEGO, výukový softvér a projekty, do ktorých sa môžu deti zapojiť. Respektíve si zostaví vlastného LEGO robota a toho sa potom učia programovať. Cieľom je podnietiť študentov k objavovaniu a prebudiť v nich túžbu po skúmaní. Stavebnice LEGO Education WeDo 2.0 Core Set to robí pútavým a zábavným spôsobom a stáva sa tak ideálny výučbovú pomôckou. Set je určený pre 2 študentov, čo navyše učí deti umenia spolupracovať a zhodnúť sa.
Plastový triediace box. 280 stavebných prvkov systému LEGO.
WeDo 2.0 Smarthub - elektronická systémová stavebné tehla, ktorá je súčasťou LEGO Power Functions (LPF) 2.0, novej technologickej platformy pre vzdelávanie s pomocou LEGO. Má bezdrôtovú technológiu Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie k riadiacemu softvéru / aplikáciu. Je napájaný zo zdroja batérie, 2 batérií AA alebo nabíjacie batérie. Má dva I / O porty pre pripojenie externých motorov, senzorov alebo akéhokoľvek nového komponentu, ktorý patrí do systému LPF 2.0. Má vstavaný RGB svetelný povrch, ktorý dokáže zobraziť až 10 rôznych farieb, ktoré sú riadené softvérom / aplikácií.
Stredná motor - môže byť naprogramovaný v smere aj proti smeru hodinových ručičiek a proti a pohybovať sa tak pri rôznych úrovniach výkonu. Možno k nemu pripojiť akékoľvek LEGO kostečky.
Snímač pohybu - detekuje objekty v rozsahu 15 centimetrov v závislosti od konštrukcie objektu. Môže byť použitý aj ako detektor rozsahu a môže zistiť, či je objekt blízko alebo ďaleko (až 15 cm).
Snímač naklonenia - hlási smer náklonu v 6 rôznych polohách.
Samolepiaci štítok pre označovanie oddeľovacích a odkladacích priehradiek.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty